Zavrieť

Porady

Je možné doručenie balíka len na poštu a oznámenie o doručení balíka dostať len na mobil alebo email?

Môže mi pošta oznámiť, že mi prišiel balík na poštu bez toho, aby mi buď prišiel balík domov alebo lístok o oznámení, že je balík na pošte. Napr. keby mi poslali to oznámenie na email alebo na mobil ?
Naposledy upravil taiko : 03.01.15 at 08:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Balík na adresu – doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku


    Balík na poštu – uloženie na ktorejkoľvek pošte podľa výberu odosielateľa uvedenej na balíku alebo adresnom štítku počas odbernej lehoty bez predchádzajúceho pokusu o doručenie. Podmienkou poskytnutia služby je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy.

    ref: http://www.posta.sk/sluzby/balik#a3
    Marek7070 Ďakujem ti velmi pekne Prajem ti pekný večer
    avalik podobne

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Môže. Spôsob oznámenia určí odosielateľ.
    http://www.posta.sk/sluzby/faq-casto-kladene-otazky
    "Ako sa dozviem, že mi boli do priečinka dodané zásielky?
    V žiadosti o špeciálne spôsoby podávania/dodávania zásielok zaškrtnite voľbu „Emailové oznámenie o uložení zásielok“ a zadajte e-mailové adresy (max. 3), na ktoré vám oznámime príchod zapísaných zásielok (doporučených listov, úradných zásielok, poistených listov, balíkov, zmluvných balíkov a expres zásielok) do priečinka a tiež informáciu o prípadných viaznucich poplatkoch na týchto zásielkach (suma dobierky, doplatné a pod.)."
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik misoft, zadavatel nepise, ze ma zriadeny postovy priecinok
    Marek7070 Na pošte musím mať vytvorený nejaký priečinok aby mi to oznámenie mohli dať na email ? dúfam že nie lebo toto je asi 2. krát čo si niečo takto an dobierku objednávam proste len že či mi bude ohlásenie o balíčku že je na pošte poslané emailom a nepríde mi domov. pretože nechcem aby mi prišlo domov je to prekvapenie a enchcem aby o tom vedeli
    avalik nie, len upozorni eshop ze chces balik na postu a uved ktoru, lebo je to novinka od 1.1.2015
    Marek7070 stačí napísať mesto alebo aj konkretnu poštu ?
    avalik v mojej odpovedi máš toto: "uloženie na ktorejkoľvek pošte podľa výberu odosielateľa uvedenej na balíku"
    stormcatcher to nie je pravda. balík sa uloží na najbližšej pošte k adresátovi. a je to zmluvný balík. doručovať ho môže hociktorá doručovatelská služba, s ktorou má doručovatel zmluvu.
    avalik je to pravda, zmluvny balik je nieco ine, pozri stranku posty
      zbaliť

    Je možné doručenie balíka len na poštu a oznámenie o doručení balíka dostať len na mobil alebo email?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.