Zavrieť

Porady

problém - chcem natiahnuť do PC vo firme už dokončený rok 2014 tak vymaže im rok 2015

ja mám teraz ten istý problém. Máme odklad DP a taktiež keď chcem natiahnuť do PC vo firme už dokončený rok 2014 tak vymaže im rok 2015 nakompletku... Ako sa to dá urobiť?

Tak takto: vo firme si nahadzujú sami došlé faktúry, bločky, vystavujú faktúry v r. 2015..... Ja dokončujem vo svojom notebooku rok 2014 (ktorý som si stiahla od nich) a r. 2015 mám v stave, ako bol k 5.1.2015. Ja keď teraz vo svojom PC dorobím veci,ktoré ešte potrebujem do r.. 2014 a potom to chcem natiahnuť do PC vo firme, aby mali ukončený rok 2014 správne, tak v roku 2015 nemajú nič... Majú tam stav, ako som to ja prevzala na USB k 5.1.2015.
Naposledy upravil Mária27 : 17.05.15 at 18:56
3 komentárov     zbaliť
veronikasad kde si ho chceš natiahnúť ? Veď bez problémov sa dá prepínať medzi jednotlivými rokmi, pokial si ešte v roku 2014 neporobila všetky uzávierky.
veronikasad S týmto ti neporadím, to rieš na infolinke KROSu. Moja odpoveď je k spracovaniu účta v dvoch rokoch súčasne , ktoré sa robí v jednom PC
pozdenka Ok. Aj tak ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    problém - chcem natiahnuť do PC vo firme už dokončený rok 2014 tak vymaže im rok 2015

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.