Zavrieť

Porady

stahovanie hudby z netu

caute,
prosim vas, mam pruser.....zabudla som na mikulasa dat napalit pre priatela hudobne cd z filmu fontana pre zuzanu1 a teraz by som to potrebovala aspon nejak postahovat z netu...poradte mi prosim kde sa take veci stahuju?
zachranite ma,,,,,diky moc,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    larissaa je offline (nepripojený) larissaa

    larissaa
    mlady muz
    dakujem za super mudru odpoved. To viem aj sama, ale na vyber nemam....kym vyjdem z prace, vsetky predajne su closed....

    kivi11 je offline (nepripojený) kivi11

    kivi11
    mladymuz Pozri príspevok
    vieš, že taketo veci nie su legalne
    Pardon ako že nelegalne,sú stránky kde mozete legalne stahovat hudbu.Nie vsetko je nelegalne

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kivi11 Pozri príspevok
    Pardon ako že nelegalne,sú stránky kde mozete legalne stahovat hudbu.Nie vsetko je nelegalne
    Áno, existujú stránky, kde sa dá stiahnuť hudba, napr. iTunes store, ale je to za poplatok. Existujú aj niektoré kapely, ktoré poskytnú svoju tvorbu na stiahnutie zadarmo. Ale ak hovoríme o P2P sieťach a o sťahovaní hudby, tak toto nie je v súlade s autorskými právami.

    Tým netvrdím, že sa to nedeje, ale nie je to kóšer činnosť.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    duves Pozri príspevok
    Legalne je zrejme predavat albumy po 700 korun.
    Už si to vydavatelia zrejme uvedomili, lebo evidujem rapídny pokles originál hudobných a filmových nosičov.

    Napr. prvý diel Harryho Pottera sme kúpili synovi za cca. tisícku, minulý týždeň som kúpil zatiaľ posledný, najnovší diel za 399,- SKK. Rovnako albumy stoja teraz za nejakých 199-499 SKK.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Chobot Pozri príspevok
    Ale ak hovoríme o P2P sieťach a o sťahovaní hudby, tak toto nie je v súlade s autorskými právami.

    Tým netvrdím, že sa to nedeje, ale nie je to kóšer činnosť.
    O tom nie som presvedčený, pretože ten, kto sťahuje hudbu, nekoná nelegálne. Ten kto ju dáva, teda poskytuje, koná nelegálne.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Chobot Pozri príspevok
    Už si to vydavatelia zrejme uvedomili, lebo evidujem rapídny pokles originál hudobných a filmových nosičov.

    Napr. prvý diel Harryho Pottera sme kúpili synovi za cca. tisícku, minulý týždeň som kúpil zatiaľ posledný, najnovší diel za 399,- SKK. Rovnako albumy stoja teraz za nejakých 199-499 SKK.
    To je fajn, lebo ten trend bude pokracovat. Cital som polemiku o tych DVD-eckach za 48 ci 100 korun co vydavaju vydavatelia dennikov, ze oficialny vydavatelia maju z toho tazku hlavu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.