Zavrieť

Porady

Sprchovací kút?

Viete mi niekto poradiť,kde sa dá kúpiť sprchovací kút na klasickú vaňu? Prezentovali to v relácií na JOJ s Voštinárom, bol to ten dom za 30.000.000 Sk, je to taká stena čo sa zloží na stenu nad vaňou. Vaňu mám v strede, steny, to znamená, že nemám ani jednu bočnú stenu. Hľadal som na googli a nikde som to nenašiel. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

    Tara1
    Niečo podobné som obdivovala v Baumaxe. Páčilo sa mi to, bolo to z viacerých dielov a dalo sa to prispôsobiť aj na boky vane.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja som mala takú "harmoniku" ktorá sa dala zatiahnuť nad vaňou pri sprchovaní. Bolo to super! info http://www.aquatek.sk/kontakt/

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    Stanley73 Pozri príspevok
    Viete mi niekto poradiť,kde sa dá kúpiť sprchovací kút na klasickú vaňu? Prezentovali to v relácií na JOJ s Voštinárom, bol to ten dom za 30.000.000 Sk, je to taká stena čo sa zloží na stenu nad vaňou. Vaňu mám v strede, steny, to znamená, že nemám ani jednu bočnú stenu. Hľadal som na googli a nikde som to nenašiel. Ďakujem
    Mňa v jednej relácii zaujal tento návrh skĺbenia sprch. kútu, lomítka a vane. Možno je to práve to, čo hľadáš. Ja som to nikde nevidela, ale možno niekto iný. Ospravedlňujem sa za zníženú kvalitu

    Stanley73 je offline (nepripojený) Stanley73

    Stanley73
    stonka Pozri príspevok
    Mňa v jednej relácii zaujal tento návrh skĺbenia sprch. kútu, lomítka a vane. Možno je to práve to, čo hľadáš. Ja som to nikde nevidela, ale možno niekto iný. Ospravedlňujem sa za zníženú kvalitu
    to je presne ono, kde sa to da zohnat?????

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Sú prekrásne , ani osobitný sprchovací kút nie je potrebný.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.