Zavrieť

Porady

SOI

Dobry den,
chcela by som Vás poprosiť o radu, mam jeden problem z reklamaciou ktora už trva dlhsí cas, preto by som chcela tuto vec posunut na SOI aby to preverila, ale mam problem v tom že nemam doklad o prevzati tovaru do reklamacie, tak by som potrebovala vedieť ci takyto doklad mi može nahradiť ústne podanie sekretarky ktora tam pracovala a zaroven odomna tovar prevzala. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pohodový večer.
    Predávajúci je povinný viesť evidenciu o reklamáciách. Každá reklamácia sa zapíše do Knihy evidencia reklamácií. Teda aj vaša reklamácia by mala byť zaevidovaná v tejto knihe.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Pri podaní podnetu na SOI nepotrebujete poslať doklad o prevzatí tovaru na reklamáciu.
    Podnet podaný písomnou formou obsahuje tieto informácie:
    - meno a kontakt zákazníka, ktorý podáva podnet
    - prečo podnet vznikol, čo je dôvodom nespokojnosti (uviesť druh tovaru, služby, kedy a kde bol tovar predaný, či služba poskytnutá, v čom je problém)
    - ako reagoval predajca, distributér, alebo poskytovateľ služieb po podaní sťažnosti a ako odôvodnil neprijatie, prípadne nevybavenie reklamácie)
    - fotokópiu dokladu o zaplatení problémového tovaru, alebo služieb

    Hlasovalo 2 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    terezamaria, arizona, miramax1, Mária27, enka2, fulmaja, Mgr.Shrek, hanelie
    2

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    enka2 Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcela by som Vás poprosiť o radu, mam jeden problem z reklamaciou ktora už trva dlhsí cas, preto by som chcela tuto vec posunut na SOI aby to preverila, ale mam problem v tom že nemam doklad o prevzati tovaru do reklamacie, tak by som potrebovala vedieť ci takyto doklad mi može nahradiť ústne podanie sekretarky ktora tam pracovala a zaroven odomna tovar prevzala. Dakujem
    No toto môže byť trocha problém.
    Pokiaľ však sekretárka bude ochotná napísať čestné prehlásenie, tak by to možno šlo.
    Prečo vlastne nemáš doklad? Máš aspoň doklad o kúpe?

    enka2 je offline (nepripojený) enka2

    enka2
    Doklad o kupe mam ale doklad o tom ze ho prevzali nie, uz som isla 4x s tym notebookom a akosi som uz nerozmyslala a sekretarka mi ho sama nevystavila. Ale ona je ochotna mi potvrdit ze ho odomna prevzala.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    enka2 Pozri príspevok
    Doklad o kupe mam ale doklad o tom ze ho prevzali nie, uz som isla 4x s tym notebookom a akosi som uz nerozmyslala a sekretarka mi ho sama nevystavila. Ale ona je ochotna mi potvrdit ze ho odomna prevzala.
    No tak to skús. Nemáš čo stratiť. A nejaký starý doklad nemáš?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.