Zavrieť

Porady

Poisťovňa DAS

Chcem sa poistiť v DASe poradte či ano alebo nie.ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adka2001 je offline (nepripojený) adka2001

    adka2001
    a čo si chceš poistiť? Mám tam jednu dobrú skúsenosť, pri poistení auta v leasingu, kde ma po totálnej havárii zastupovali a vymohli mi peniaze z poisťovne - konkrétny príklad - nové auto poistené na 1,2 mil. Sk, kúpna cena auta - 900 tis. Sk, akontácia 320 tis. Sk , mes. splátka 16 tis. Sk a splácala som 19 mesiacov a poisťovňa s leasingovkou mi po ich vzájomnom zúčtovaní vyplatili 180 tis. Sk, ako rozdiel. To ma išlo rozhodiť. Oni ma zastupovali a dostala som ešte ďaľších 550 tis.Sk. To je dosť dobrý rozdiel. Ale teraz mám auto tiež v leasingu a nie jedno, a to posledné som dala poistiť v inej poisťovni - uvidím, ale mám dobré referencie, preto skús bližšie popísať čo chceš poisťovať.

    oazas je offline (nepripojený) oazas

    oazas
    Ahoj chcem poistiť osobné auto, na autopožičovňu a niekto ma odhovára iní zase chvalia tak sa neviem rozhodnúť ďakujem za pomoc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.