Zavrieť

Porady

Rodinny dom Diamant 126/79

Chcel by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti, ci uz ako stavebnik alebo majitel domu, s typovym RD Diamant 126/79. Za kazdu radu a informaciu vam dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    slafko79 je offline (nepripojený) slafko79

    slafko79
    Diky moc ale tolko okien tam nebude,a namiesto dolnej izby bude garaz.Platnu mame uz hotovu.A na druhy rok tahame hned ako sa bude dat.

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    slafko79 Pozri príspevok
    Prikladam nejake obrazky.A zo spodnej izby planujeme garaz.
    Ako žena som si všimla kuchyňu a presvetlenú jedáleň, môj sen

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    ciners Pozri príspevok
    mimo temy To si v com robil tu vizualizacku? Zhanam na to nejaky free soft
    tipoval by som ze je to google sketchup

    slafko79 je offline (nepripojený) slafko79

    slafko79
    Prijemny vecer vospolok , v marci by sme uz chceli zacat, len je problem najst partiu murarov v okoli Lucenec - Poltar, jedni nemaju cas, druhi su prilis drahi. Pomoze niekto?Poznate nejaku dobru sikovnu partiu? A este jedna otazocka, orientacne kolko mam pocitat s cenou za vytiahnutie murov po strechu? Dakujem. Viem ze sa pytam ako laik a mozno to ani nepatri sem, tak sa ospravedlnujem.

    slafko79 je offline (nepripojený) slafko79

    slafko79
    Skoda ze sa nenajde nikto, kto tento dom staval, prosim Vas, ak sa tu niekto nachadza, kontaktujte ma. Rad by som si ho pozrel v reale.

    slafko79 je offline (nepripojený) slafko79

    slafko79
    Prosím Vás, pomôže mi niekto ako zariadiť kuchyňu v tomto rodinnom dome, ak tam, kde je komín by sme chceli niečo ako barový pult? Prosím, nenašli sme nikoho, kto stavá tento náš domček a pomaličky sa dostávame do fázy zariaďovania. Ďakujeme. ( dĺžka strany kuchyne, kde je okno sa predĺžila)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.