Zavrieť

Porady

Kúpa auta N1 - postup

ahojte,

mám možnosť kúpiť auto kategórie N1, aký je postup kúpy, kedže sa jedná o kúpu od súkromnej firmy?

spíšeme kúpno-predajnú zmluvu, zaplatím, oni odhlásia, ja si vybavim poistku a prihlásim a zmením eč kedže je to z iného okresu?

ešte k tej N1: aké su tam obmedzenia okrem toho že tam musí byť mriežka a je len 4 miestne?
dá sa mriežka dať dolu, prípadne zmeniť z kategórie N1 na bežné 5 miestne?ak hej ako a kde sa to vybavuje, čo je k tomu potrebné a kolko to cca stojí


ešte som zabudol dodat že je tam velmi nizka cena, firma sa ho potrebuje zbaviť, momentálne je auto nevyuzité a nepotrebné kedže sa zredukoval počet zamestnancov a uz ho nik nevyužíva, je tam manuálna klimatizácia, ktorá ale nefunguje, kolko vyjde zhruba oprava a čo tam moze byt pokazené?Fúka len teplý vzdu skúšané po naštartovaní cca po minúte a zapnuté asi na 15-20 sekund,

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    Clone1 Pozri príspevok
    ahojte,

    mám možnosť kúpiť auto kategórie N1, aký je postup kúpy, kedže sa jedná o kúpu od súkromnej firmy?

    spíšeme kúpno-predajnú zmluvu, zaplatím, oni odhlásia, ja si vybavim poistku a prihlásim a zmením eč kedže je to z iného okresu?

    ešte k tej N1: aké su tam obmedzenia okrem toho že tam musí byť mriežka a je len 4 miestne?
    dá sa mriežka dať dolu, prípadne zmeniť z kategórie N1 na bežné 5 miestne?ak hej ako a kde sa to vybavuje, čo je k tomu potrebné a kolko to cca stojí


    ešte som zabudol dodat že je tam velmi nizka cena, firma sa ho potrebuje zbaviť, momentálne je auto nevyuzité a nepotrebné kedže sa zredukoval počet zamestnancov a uz ho nik nevyužíva, je tam manuálna klimatizácia, ktorá ale nefunguje, kolko vyjde zhruba oprava a čo tam moze byt pokazené?Fúka len teplý vzdu skúšané po naštartovaní cca po minúte a zapnuté asi na 15-20 sekund,

    dakujem
    Je jedno ake auto kupujes n1 m1. Prepis je standartny z tvojej strany. Zmena na m1 by mala byt bezplatna. Samozrejme ak to zapisujes ako fyzicka osoba nepodnikatel tak to mozes mat s mriezkou bez aj omriezkovane. A s tou klimou. Skusal si ju naplnit? Stoji to tak do 2000 korun a osobne myslim ze v tom je problem. Nie je pokazena ale prazdna

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...tID=39&aid=642

    pokiaľ vychádza vozidlo z výroby ako N1 nemôže byť preflasifikované len tak bez ničoho na M1
    Naposledy upravil hanelie : 20.07.09 at 19:16

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    nam ked nesla klima, tak problem bol v zlom kontakte na poistke... tym padom bola pretlakovana, nezapinalo vetrak... oprava u odbornika trvala cca 10 min... prisiel na ten problem s kontaktom na poistke a trochu ju doplnil...

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    k tej klíme. Ak nejde studený vzduch je určite prázdna, ale to že je prázdna, mohla spôsobiť netesnosť alebo prederavenie, čím dochádza k rýchlejšiemu úniku natlakovanej klímy. Ak si z BA tak poradím Auto Klíma na Znievskej v Petržalke.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    clone: audi A3, 1996... na opravy klimy mame takeho stareho pana, kt. nam to opravil za 20,- eur

    mozno by stalo zato dohodnut sa, ci spolu s autom pred kupou nezajdete do servisu kde robia aj klimu a nech sa oni vyjadria co bude stat oprava... nebolo by na skodu zaroven prezriet cez pocitac a program nato urceny, ci je vsetko v poriadku...

    a uz podla vysledku sa rozhodnut auto kupit za ponukanu cenu alebo skusit zjednat daku zlavu

    drzim palce

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    adrea dakujem,

    majitel mi povedal ze klima ide min rok bola na servise a doplnana kvapalina, len to trošku dlhšie trvá kým začne na plno, dalej tam nejde dialkove ovladanie na central a central neotvara 1 dvere, tak neviem kolko bude to stát opravit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.