Zavrieť

Porady

Odborna sposobilost v doprave TAXI a zodpovedny zastupca ?

Zdravim poradakov...chcel by som sa opytat...chcem si zalozit taxisluzbu a dost to ponahla (dovody su nadlho ) cital som niekde ze netreba odb. sposobilost ak ustanovim zodpovedneho zastupcu co ju ma azamestnam ho...je to pravda?
Naposledy upravil Dav : 05.11.10 at 20:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jurga je offline (nepripojený) jurga

    jurga
    Je to pravda.Ako poznám taxikárov (aj ja som 21rokov)budeš špekulovať s dohodou.Zodpovedný zástupca musí byť u teba riadne zamestnaný na pracovný pomer,nie na dohodu.Okrem toho nemôže byť zodpovedným zástupcom v inej firme.

    TaxiQar je offline (nepripojený) TaxiQar

    TaxiQar
    ok a ako to teda funguje? nemozem predsa nikoho zamestnat ked nemam zivnost a nemozem mat zivnost ked nemam odbornu sposobilost takze ako to spravit?

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    TaxiQar Pozri príspevok
    ok a ako to teda funguje? nemozem predsa nikoho zamestnat ked nemam zivnost a nemozem mat zivnost ked nemam odbornu sposobilost takze ako to spravit?
    Taxikárčenie už nie je živnosťou, poraď sa na príslušnom KÚCDaPK. Keď pustili zákon takto spripomienkovaný, určite ti budú vedieť aj poradiť, ako to urobiť.

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    TaxiQar Pozri príspevok
    ok a ako to teda funguje? nemozem predsa nikoho zamestnat ked nemam zivnost a nemozem mat zivnost ked nemam odbornu sposobilost takze ako to spravit?
    Na výkon tejto činnosti vydáva povolenie príslušný krajský úrad dopravy, nepodnikáš v taxislužbe podľa živnostenského zákona ale podľa osobitných npredpisov.

    TaxiQar je offline (nepripojený) TaxiQar

    TaxiQar
    och tak teraz som z toho total jelen neni to zivnost? alebo sa zrusili len koncesovane? a je to volna zivnost? ako teda zalozim taxisluzbu?

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    TaxiQar Pozri príspevok
    och tak teraz som z toho total jelen neni to zivnost? alebo sa zrusili len koncesovane? a je to volna zivnost? ako teda zalozim taxisluzbu?
    Odpoveď máš v príspevku č. 4 a 5.

    _t4 je offline (nepripojený) _t4

    _t4
    Zdravim. Chcem reagovat na tuto temu ze vlastnim odbornu sposobilost v MKD a taxisluzbe. Nefigurujem v ziadnej inej firme. Odkial ste Taxiquar, mozno by sme vedeli zacat spolupracu. Ja som z okresu Michalovce. Ak mate este zaujem dajte mi vediet. Dakujem.

    Odborna sposobilost v doprave TAXI a zodpovedny zastupca ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.