Zavrieť

Porady

Poraďte mi prosím

Ahojte..Mám problém taký, že neviem čo mám spraviť. Môj otec pochádza z Maďarska kde som bol s nimi ja 5 rokov a mama bola zo SK. Mám 19 rokov teraz a mám sestru ktorá je 16 ročná. Veľmi dlho bývame s otcom alebo maminých rodičov, ktorý bývajú v Dunajskej Strede len otec veľa chodí preč a tak. Mohol by som ísť ku nemu domov a myslím, že by som bol rád keby som šiel len tu mám budúci rok maturitu a vidím, že rodičia od mami sú už unavený a tak všetko ale chcem to spraviť tú maturitu. Ja neviem čo mám robiť, lebo aj viem, že tam by som mohol mať lepšiu možnosť v škole alebo práci...Ako by ste sa rozhodovali, čo mám urobiť ja ? :-(
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Dániel, ber alebo neber, môj názor, rok nie je taká dlhá doba ako sa ti teraz zdá, jednoznačne doporučujem, aby si ukončil štúdium a potom sa rozhodneš. Medzitým aj všetko ostatné okolo sa ti môže javiť inak.
    Ak sú starí rodičia unavení, buď im v tom, čo vieš a môžeš, nápomocný.
    terezamaria Presne toto som chcela napísať.....výborná rada...
    Marína Ďakujem, Terezka.:-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.