Zavrieť

Porady

Prečo sa mi to stáva,čo robím zle.

Prosím, vysvetlí mi niekto kde robím chybu? prihlásim sa potom napíšem SS-ku a keď ju dopíšem a chcem odoslať príde mi upozornenie - viď prílohu. Dnes som tri krát sa musela prihlásiť pri jednej správe, pokiaľ bola odoslaná a tri krát sa mi správa pre nick Janka331 (k šikane) nepodARILO ODOSLAť.
---------------------------------------------
Dúfam, že len robím chybu a nepatrí bod č. 3

Ďakujem Zita
Prešlo po druhom prihlásení a prílohu nepridalo, vypísalo -invalid file
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    Zitulda Pozri príspevok
    Prešlo po druhom prihlásení a prílohu nepridalo, vypísalo -invalid file
    Na porade sa prílohy cez SS nedajú posielať.
    Buď prílohu pridáš do príspevku, alebo pošleš zo svojej mailovej adresy na jej mailovú adresu.
    __________________
    Katija

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Katija Pozri príspevok
    Na porade sa prílohy cez SS nedajú posielať.
    Buď prílohu pridáš do príspevku, alebo pošleš zo svojej mailovej adresy na jej mailovú adresu.
    __________________
    Katija
    Katija v prvom rade ďakujem za reakciu neviem, ale si myslím, že si zle pochopila o čo mi ide. Ja veľmi dobre viem, že sa cez SS-ku prílohy posielať nedajú. Prečítaj si hrubo vytlačené v mojej citácii. To upozornenie som skopírovala, a to som chcela pridať ako prílohu - a ona neprešla-do tohoto príspevku, keď aj tento príspevok mi prešiel až po druhom prihlásení

    Zitulda Pozri príspevok
    Prosím, vysvetlí mi niekto kde robím chybu? prihlásim sa potom napíšem SS-ku a keď ju dopíšem a chcem odoslať príde mi upozornenie - viď prílohu. Dnes som tri krát sa musela prihlásiť pri jednej správe, pokiaľ bola odoslaná a tri krát sa mi správa pre nick Janka331 (k šikane) nepodARILO ODOSLAť.
    ---------------------------------------------
    Dúfam, že len robím chybu a nepatrí bod č. 3

    Ďakujem Zita
    Prešlo po druhom prihlásení a prílohu nepridalo, vypísalo -invalid file

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    tak pokračujem a nadväzujem na príspevok s dvoma citáciami.zjednoduším podanie problému:
    1.- prihlásim sa
    2.-píšem SS-ku, dopíšem
    3.-odošlem SS-ku
    4.- na obrazovke sa mi objaví upozornenie
    Tentokrát opisujem upozornenie
    Upozornenie
    Nie ste prihlásený, alebo nemáte prístupové práva k požadovanej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
    1. Nie ste prihlásený........ podotýkam, že som sa prihlásila
    2. Je možné, že nemáte dostatočné práva...... atď a o to som sa nepokúšala
    3. Ak sa snažíte poslať príspevok,možno máte zrušené členstvo.....
    Prihlásiť:
    Užívaťeľské meno:............
    Heslo:.............................
    Zabudli ste heslo?
    štvorček Zapamätať?
    Prihlásiť a Vymaž formulár ( vo štvorčeku)

    Porada sprístupňuje požadovanú stránku len ragistrovaným členom

    A SS-ky nemôžem odoslať, toť všetko. Ak viete poradťe prosím a do

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    Tak presne s týmto som sa stretla i ja. Akurát, že nie pri odosielaní SS, ale pri prezeraní profilu člena....i to nie pri každom.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    To, že znova sa mám prihlásiť by som a ešte brala,ale zakaždým v SS-kách mi všetko,čo som napísala zmizne a môžem znova písať. To je na zaplakanie, najmä ak viem, že na to čakajú, vyzývajú ma, že neodpovedám. To mi neostáva nič iné,ale áno mám dve možnosti 1.- nepísať SS-ky 2. písať ospoveď na SS-ky len priamo v príspevkoch. A čo robiť, keď osobe mám dať odpoveď a ani cez admína na neuverejnený mail sa nedá A to neviem, ako by sa dalo zvládnuť. Odpovedať je slušné, aj chcem tak preto si pýtam radu. To, že ma inokedy vypne, ma netanguje, prihlásim sa znova.
    Naposledy upravil Zitulda : 12.01.09 at 16:49

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    Zitulda Pozri príspevok
    Katija v prvom rade ďakujem za reakciu neviem, ale si myslím, že si zle pochopila o čo mi ide.
    Máš pravdu zle som to pochopila. Teba systém zrejme odhlasuje.
    Dnes v inej téme Richard radil v podobnom prípade skontrolovať nastavenie cookies v internetovom prehliadači.

    Kuk sem http://www.porada.sk/913394-post292.html.

    A ešte je možné, že dnes server pre preťaženie takto blbol. Padli hneď dva rekordy v počte naraz pripojených členov. Mne SS doobeda odchádzali, ale bolo to také spomalené.

    PS: Keď máš takéto problémy, tak si správu napíš v počitači v textovom editore a do SS ju len nakopíruj.
    __________________
    Katija
    Naposledy upravil Katija : 12.01.09 at 17:37

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    betka631 Pozri príspevok
    Tak presne s týmto som sa stretla i ja. Akurát, že nie pri odosielaní SS, ale pri prezeraní profilu člena....i to nie pri každom.
    Zistila som, že sa mi to stáva pri nových členoch, ktorí majú 1-2 príspevky /neviem do kolkých to takto funguje/

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    betka631 Pozri príspevok
    Tak presne s týmto som sa stretla i ja. Akurát, že nie pri odosielaní SS, ale pri prezeraní profilu člena....i to nie pri každom.
    veronikasad Pozri príspevok
    Zistila som, že sa mi to stáva pri nových členoch, ktorí majú 1-2 príspevky /neviem do kolkých to takto funguje/
    Čitajte od príspevku 266. http://www.porada.sk/t63751-p14-co-s...s-poradou.html
    __________________
    Katija

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Katija Pozri príspevok
    Čitajte od príspevku 266. http://www.porada.sk/t63751-p14-co-s...s-poradou.html
    __________________
    Katija
    Odpovede od Richarda som sa nedočítala, žeby naozaj kombinácia písmen k a m?

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    buchač Pozri príspevok
    Takže by som Ti doporučil , v prípade dlhšieho príspevku , si tento napísať vo Word-e a potom len okopírovať na miesto činu .
    Zvyknem to robiť práve v prípade , pre istotu , ak náhodou mám niečo rozpísané , aby to neišlo kadeľahšie .Je to dobre takto robiť aj preto , že niekedy proste musíš prerušiť činnosť a inak sa nedá .


    Juraj
    Katija Pozri príspevok
    PS: Keď máš takéto problémy, tak si správu napíš v počitači v textovom editore a do SS ju len nakopíruj.
    __________________
    Katija
    Srdečná vďaka za radu Vám obom, budem to praktizovať určite

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zitulda Pozri príspevok
    Nie ste prihlásený, alebo nemáte prístupové práva k požadovanej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
    1. Nie ste prihlásený........ podotýkam, že som sa prihlásila
    2. Je možné, že nemáte dostatočné práva...... atď a o to som sa nepokúšala
    3. Ak sa snažíte poslať príspevok,možno máte zrušené členstvo.....
    Prihlásiť:
    Užívaťeľské meno:............
    Heslo:.............................
    Zabudli ste heslo?
    štvorček Zapamätať?
    Prihlásiť a Vymaž formulár ( vo štvorčeku)

    Porada sprístupňuje požadovanú stránku len ragistrovaným členom

    A SS-ky nemôžem odoslať, toť všetko. Ak viete poradťe prosím a do

    Toto aj mne niekedy vyhodí

    1. Tak sa v podstate znova prihlásim
    2. Niekedy na toto server akoby nereagoval
    3.Tak po prihlásení sa prehodím do inej témy
    4.Potom označím hlavnú stránku Porady.sk
    5.A potom už len idem ďalej tam , kde potrebujem , všetky pokyny sú akceptované

    Juraj

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zitulda Pozri príspevok
    To, že znova sa mám prihlásiť by som a ešte brala,ale zakaždým v SS-kách mi všetko,čo som napísala zmizne a môžem znova písať. To je na zaplakanie, najmä ak viem, že na to čakajú, vyzývajú ma, že neodpovedám. To mi neostáva nič iné,ale áno mám dve možnosti 1.- nepísať SS-ky 2. písať ospoveď na SS-ky len priamo v príspevkoch. A čo robiť, keď osobe mám dať odpoveď a ani cez admína na neuverejnený mail sa nedá A to neviem, ako by sa dalo zvládnuť. Odpovedať je slušné, aj chcem tak preto si pýtam radu. To, že ma inokedy vypne, ma netanguje, prihlásim sa znova.
    Mňa pre zmenu občas vypne , ak nie som aktívny , ale prihlásený som .
    Toto je asi ale špecifikum tohoto servera , na iných fórach sa mi to nestáva

    Takže by som Ti doporučil , v prípade dlhšieho príspevku , si tento napísať vo Word-e a potom len okopírovať na miesto činu .
    Zvyknem to robiť práve v prípade , pre istotu , ak náhodou mám niečo rozpísané , aby to neišlo kadeľahšie .Je to dobre takto robiť aj preto , že niekedy proste musíš prerušiť činnosť a inak sa nedá .


    Juraj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.