Zavrieť

Porady

Sankcie - čo nás čaká?

Dobrý deň,

aké skúsenosti vám priniesli rôzne kontroly dodržiavania rozpočtu projektov z EF?



Ako by som to... napríklad nedodržanie rozpočtu, ktorý je prílohou projektu, výber prostriedkov na iný účel a v konečnom dôsledku nezačatie projektu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

    LenkaBr
    Ďakujem.

    Rada by som však vedieť, čo to znamená prakticky.
    Napríklad... dali niekomu pokutu, akú, znamenalo to likvidáciu firmy, koľko následných kontrol ešte bolo potrebných, došlo to na súd, čo sa stalo s konateľom, resp. zodpovednou osobou....

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    LenkaBr Pozri príspevok
    Ďakujem.

    Rada by som však vedieť, čo to znamená prakticky.
    Napríklad... dali niekomu pokutu, akú, znamenalo to likvidáciu firmy, koľko následných kontrol ešte bolo potrebných, došlo to na súd, čo sa stalo s konateľom, resp. zodpovednou osobou....
    prilis vela otazok...treba si prestudovat zmluvu a drzat sa podla jej stanovenych podmienok

    LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

    LenkaBr
    Ďakujem... už je neskoro... ja sa pýtam len z pozície zamestnanca, či to s nami bude zlé. Zmluvu som nevidela, len sa o nej hovorí. A taktiež o jej zrušení agentúrou, ktorá EF sprostredkúva (cez ktorú peniažky prišli).
    Je to značná suma a mimo toho máme dlhov vyše hlavy na dodávateľských záväzkoch.

    Sankcie - čo nás čaká?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.