Zavrieť

Porady

Nezvestní LOST

Dobrý večer,
pretože sa nerozumiem moc veciam o sťahovaní rôznych filmov, hier a iných vecí, chcem sa spýtať, či na porade neexistuje niekto, kto by vedel ako stiahnuť seriál nezvestní - všetky série. Rada by som si to pozrela od začiatku, no neviem, kde mám hľadať a či sa to vôbec dá. Ďakujem za pomoc a radu všetkým, ktorým pomôžu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    caligulax je offline (nepripojený) caligulax

    caligulax
    ahoj. Ja mam casti od 1serie az po 4seriu s CZ dabingom 5seriu iba titulky. Ak chces ti to poslem na dvd. Napis sukromnu spravu. Pekny den

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martina0203 Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    pretože sa nerozumiem moc veciam o sťahovaní rôznych filmov, hier a iných vecí, chcem sa spýtať, či na porade neexistuje niekto, kto by vedel ako stiahnuť seriál nezvestní - všetky série. Rada by som si to pozrela od začiatku, no neviem, kde mám hľadať a či sa to vôbec dá. Ďakujem za pomoc a radu všetkým, ktorým pomôžu.
    Na Torrentz nájdeš všetky série.

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Ďakujem za pomoc, ale vôbec mi to nejde. Pretože sa tomu vôbec nerozumiem. Ešte raz ďakujem.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martina0203 Pozri príspevok
    Ďakujem za pomoc, ale vôbec mi to nejde. Pretože sa tomu vôbec nerozumiem. Ešte raz ďakujem.
    Treba sa to naučiť, nie je to ťažké:

    http://www.porada.sk/t62841-filmy-z-internetu.html

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    od tretej serie mam vsetko... prve dve su na torentoch dokonca s CZ dabingom, len je problem tahat ich, ked je malo ludi pripojenych... jeden diel ma 350 MB.

    ked hladam konkretny diel tak hladam napriklad "Lost s01e12" , co znamena serial LOST, seria 1, epizoda (diel) 12... ak chces najst tie cz dabingove tak daj "lost 1 cz" alebo "lost 2 cz"

    momentalne skoncila piata seria a v januari zacne posledna siesta, kde bude mat prvy krat uvodny diel dve hodiny (resp. dvojnasobnu dlzku)...

    sledujem aj dianie na stranke www.lost.cz , je velmi pekne spracovana a su tam aj linky na stiahnutie vsetkych dielov a milion inych veci

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Niečo som našla a vyskúšala, ale vyzerá, že to bude veľmi dlho trvať. Len neviem, či to bude s titulkami, alebo aký dabing. Išla som cez to Torentz.
    http://www.h33t.com/details.php?id=a...c843910086c82f

    Dobre?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martina0203 Pozri príspevok
    Niečo som našla a vyskúšala, ale vyzerá, že to bude veľmi dlho trvať. Len neviem, či to bude s titulkami, alebo aký dabing. Išla som cez to Torentz.
    http://www.h33t.com/details.php?id=a...c843910086c82f

    Dobre?
    To bude v pôvodnom znení bez titulkov. No, je to 23 GB, to bude pekne dlho trvať... záleží od rýchloti tvojho internetu.

    Titulky si potom môžeš stiahnuť z www.titulky.com.

    Viac o titulkoch tu:

    http://www.porada.sk/t68085-titulky-k-filmov.html

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    no podla velkosti suboru 23GB ide bud o kraviny alebo velmi kvalitne prevedenie... jedna seria ma tych 8GB, teda tie,co taham ja... ale ja taham po dieloch a aktualne ako vychadzaju a titulky su rovnako na stranke lost.cz (v casti Epizody si najdes konkretny diel a pri jeho popise su pripojene titulky na stiahnutie)... su vskutku dobre urobene... a v case vysielania serialu su k dispozicii druhy den poobede po premiere...

    inak torenty taham z mininova.org

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Ako to mám stiahnuť z lost.cz? Pozerám, hľadám a nič. Napríklad prvú časť titulky.

    caligulax je offline (nepripojený) caligulax

    caligulax
    martina0203 Pozri príspevok
    Ako to mám stiahnuť z lost.cz? Pozerám, hľadám a nič. Napríklad prvú časť titulky.
    Ahoj. Ja mam 1seriu az po 4seriu v CZ dabingu a 5 seriu s titulkami. Ak chces tak ti poslem DVD postou. napis sukromnu spravu ak chces. Pekny den

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.