Zavrieť

Porady

registračná pokladňa a duálne zobrazovanie

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, teda počula som a potrebujem si to overiť, že na blok z registračnej pokladne stačí ak sa dopíše perom prepočítaná suma v eurách. A tým pádom sa " zatiaľ " nemusí kupovať nová pokladnica, ale až v roku 2009, keď už sa bude platiť v eurách. dakujem za skorú odpoveď. tatiana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    pačmaha Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, teda počula som a potrebujem si to overiť, že na blok z registračnej pokladne stačí ak sa dopíše perom prepočítaná suma v eurách. A tým pádom sa " zatiaľ " nemusí kupovať nová pokladnica, ale až v roku 2009, keď už sa bude platiť v eurách. dakujem za skorú odpoveď. tatiana
    Áno je to pravda, ale kvôli tejto otázke nebolo nutné založiť novú tému. Len vyhľadávať. Napríklad:

    http://www.porada.sk/t70339-euro-zak...ke-pokyny.html

    pačmaha je offline (nepripojený) pačmaha

    pačmaha
    ďakujem pekne, potešili ste ma a prepáčte nepodarilo sa mi to nájsť. ešte raz dakujem tatiana

    registračná pokladňa a duálne zobrazovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.