Zavrieť

Porady

Absolventská prax

Ahoj, chcela by som vás poprosiť o radu ohľadom absolventskej praxe. Našla som podnik ktorý ma príjme na absolventskú prax a keďže oni s tým ešte nemajú žiadne skúsenosti chceli by sa doszvedieť či je možné žiadať o urýchlenie tochto procesu na príslušnom úrade.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Enji11 je offline (nepripojený) Enji11

    Enji11
    Ja som myslela na to či je dajaká možnosť podať žiadosť aby na úrade nevičkali tie maximalne 3 mesiace na odpoveď

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Enji11 Pozri príspevok
    Ja som myslela na to či je dajaká možnosť podať žiadosť aby na úrade nevičkali tie maximalne 3 mesiace na odpoveď
    Prečítala si si odkaz, ktorý som ti priložila ?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ako veronikasad naznačila linkom - Enji11, následujúci deň po zaevidovaní a doručení rozhodnutia (právoplatnosti) na "úrade práce" môžeš už vykonávať absolventskú prax.
    absolvent školy môže byť zaradený na vykonávanie absolventskej praxe najskôr odo dňa nasledujúceho po dni nadobudnutia právoplatnosti rozhodnutia o jeho zaradení do evidencie uchádzačov o zamestnanie
    Inými slovami (polopatisticky): dnes sa zaevidujem, zajtra dostanem lajstro z úradu, pozajtra už môžem "makať" .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.