Zavrieť

Porady

žehlenie-kde?

Ahojte, poradite mi niekto, kde lacno a dobre žehlia košele , najlepšie v Ružinove? (ak nie mate niekto skusenosti aj so žehlením v Tescu?). Moj manžel sa stále rozčuluje, že nemá dobre ožehlenú košeľu a mna už to nebavi sa o tom hadať, tak by som chcela zaužívať systém nosenia košieľ do čistiarne.
ďakujem
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nie je to reklama?. Napíšem Ti do ss. Chceš takých čo si pre ne prídu a aj prinesú ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vymenit manzela.
0 0
Andrea.S. Andrea.S.

Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

dakujem mozu byt aj taki, ak to nie je zbytočne predražené.
0 0
Andrea.S. Andrea.S.

Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

mam to asi jednoduchšie ako meniť manžela, aj tyk by ma celkom zaujimalo ako je to s tym žehlenim v domácnostiach. Fakt je že som na materskej ale na to nemam nervy, to sa radsej venujem synovi.
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
Melnick Pozri príspevok
Nie je to reklama?. Napíšem Ti do ss. Chceš takých čo si pre ne prídu a aj prinesú ?
O ten kontakt mám záujem tiež.
0 0
Andrea.S. Andrea.S.

Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

budem veľmi rada ak mi pošleš ten kontakt.
ďakujem
0 0
Andrea.S. Andrea.S.

Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

zalobaba-poslala som Ti sukromnu spravu, myslim ze som to nasla
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Andrea.S. Pozri príspevok
Ahojte, poradite mi niekto, kde lacno a dobre žehlia košele , najlepšie v Ružinove? (ak nie mate niekto skusenosti aj so žehlením v Tescu?). Moj manžel sa stále rozčuluje, že nemá dobre ožehlenú košeľu a mna už to nebavi sa o tom hadať, tak by som chcela zaužívať systém nosenia košieľ do čistiarne.
ďakujem
Nedalo mi .....

Pozrel som sa na net , len tak narýchlo som nejaký cenník vyhľadal ...

Cenník žehlenia je platný pre rok 2010
Predmet žehlenia Cena v EUR s DPH
Tielko 1,20
Tricko 1,57
Tricko s dlhým rukávom 1,70
Košela 2,10
Blúzka 2,10
Šaty 2,80
Sukna 2,10
Nohavice 2,15
Sako 2,80
Pyžamo (nohavice +, blúza) 1,90
Župan 1,70
Spodná bielizen 0,90
Šaty 2,80
Plášt pracovný 1,80
Plachta malá 1,10
Plachta velká 1,80
Návlek perinový 1,70
Návlek vankúšový 1,00
Uterák malý 0,45
Uterák velký 0,90
Obrus malý 1,00
Obrus velký 1,50
Utierka 0,45
Nohavice pracovné 1,50
Pracovná kombinéza 1,90
Doprava pre celú Bratislavu:
Cena v EUR s DPH
Jednosmerne: 2,99
Obojsmerne: 5,97
Doprava mimo Bratislavu 0,32/ 1 km
http://moslovakia.sk/mogroup/images/cennik.pdf

No ďakujem pekne ....za takú cenu neprosím / neprosil by som si .../ , ako sa poznám , asi by som nebol spokojný so strojovým žehlením .
Zbytočne vyhodené peniaze ...
0 0
Andrea.S. Andrea.S.

Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

nasla som lacnejsie, ja si myslim ze to stoji za pokus vyskusat to. Nemam problem zehlit par veci ale kazdy den ked nosi moj manzel koselu a nahodou sa pozabudnem 2 tyzdne, tak mam co robit.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

ja niekedy žehlím,nosím aj mojej dcere žehlit iba košele,počítam si na 1hod 6,-eu.nieje to moc, ale to robím tak lebo tých ľudí poznám,som u nich aj 3 roky. jedna košela trvá od 5 do 7-8 min,podla toho aké je plátno.niektoré su na šľak trafenie.dobré je košele vešať na vešiak,tak ich aj beriem a aj prinesiem.niekedy ich beriem ešte vlchké.netreba ich veľa zmýkať. len tak.
0 0
janka.mo janka.mo

janka.mo je offline (nepripojený) janka.mo

som zacinajuca uctovnicka, momentalne na materskej dovolenke ...viac
Melnick Pozri príspevok
Nie je to reklama?. Napíšem Ti do ss. Chceš takých čo si pre ne prídu a aj prinesú ?
ak budete mat nahodou nejaky kontakt, tak mi dajte prosim vediet... len ja som z trebisova, tak poprosim trebisov a okolie nechcelo by sa mi to nosit niekde na stredne slovensko
0 0
02Michaela 02Michaela

02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

Ja som z Michaloviec. Ak to nie je pre Vas daleko a cenik dohodneme. Vsetko rucne,nie stroj.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Keď sa manželovi nepáči nech si ožehlí sám.
2 0
day day

day je offline (nepripojený) day

220870 Pozri príspevok
Keď sa manželovi nepáči nech si ožehlí sám.
to som chcel aj ja napisat
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Manzeka kdesi zohnala kosele, ktore netrba zehlit, hned mi kupila dve, bohuzial dve rovnake, lebo ine nemali.

Ja som na to cumel - doposial som poznal iba take tie zo syntetiky, pripadne dokonca zamerne "plisovane", ale toto je 100% bavlna !. Neviem, ako to spravili, ale absolutne sa to nekrci, mozem to zhuzvat do kufra, na druhy den vytiahnut a obliect. Po vyprati ani naznak krcenia.

Vraj boli "dost drahe" - teda netusim, co to znamena "dost drahe", nechela mi povedat . Ale asi tymto smerom sa bude uberat buducnost ludstva.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapci inak téma z 02/2010, ale neva aspoň viem že existujú nekrčivé košulky
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

100% bavlnu znicit nekrcivou upravou pomocou formaldehydu? dakujem nie, radsej budem zehlit!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Voľakedy dávno, keď som bola ešte mladá, mala som strýka, ktorého pracovné miesto vyžadovalo stále nové košele. Tie, akože obnosené jeho manželka presúvala na dedinu svojmu bratovi, teda môjmu otcovi. Bola to halda krásnych bielych a pastelových košiel. Môj otec bol šofér nákladiaku a v tých bielych košeliach sa vo V3S krásne vynímal. Ale táááá spotreba Ja som bola najstaršia zo štyroch detí a žehlenia sa mi ušlo neúrekom. Odvtedy sa mi žiadna kopa košelí nezdá dosť veľká. Hlavne aby bolo dosť destilovanej vody do žehličky
A že je téma stará? Nevadí, však žehlí sa ešte stále, ešte nič iné nikto nevymyslel.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
100% bavlnu znicit nekrcivou upravou pomocou formaldehydu? dakujem nie, radsej budem zehlit!
šípila som nejaký humus
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Preco formaldehyd? Mozno pouzivaju vytazok z Aloe Vera.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať