Zavrieť

Porady

fax

Viete mi niekto poradiť, na čo slúži fax modem externý?Uvítam vysvetlenie "po lopate". Díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Aby sa dalo posielať dokumenty vo faxovom formáte cez net. Napíšeš list vo Worde a pošleš to ako fax na pevnú linku, a na druhej strane to vylezie na papieri.

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    fax modem

    - fax - zariadenie na prenos obrazu pomocou telefonnej linky
    - modem - zariadenie na prevod signalu - analogoveho na digitalny, digitalneho na analogovy - (MOdulator DEModulator)

    spolocne to vytvara zariadenie, ktore sa do nasich pamati vkradlo ako krabicka pouzivana pri ISDN internetovom pripojeni, ci DIAL-UP pripojeni pomocou pevnej linky.

    Ciste laicky - modem ma za ulohu demodulovat a modulovat signal prijimany po pevnej linke na digitalne impulzy urcitej napatovej urovne vhodnej k interpretacii v PC.

    z toho vyplyva ze faxmodem je zariadenie, ktore funguje ako pripojenie do internetu a fax v "jednej krabici", pricom fax sa prijima pomocou softwaru v PC, a je mozne faxovat ako uvadza smith rozne typy dokumentov v obrazovej forme, tak aby ich bolo mozne zobrazit na lubovolnom faxe.

    liebling je offline (nepripojený) liebling

    liebling
    Je to naozaj skvelé,že si mi to takto vysvetlil.Pripadám si trochu "hlúpo",ale ako sa hovorí:"Človek sa učí celý život". Ešte raz vďaka.Aspoň sa môžem v práci vytiahnuť,aká som chytrá :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.