Zavrieť

Porady

Horucavy v byte-problem so spankom

Chcem sa Vas opytat ako sa branite proti horucavam v byte? My byvame na 5p. z 8p. v PP, co je dost vysoko oproti inym mestam a v noci nevieme spat lebo nam je strasne teplo a to mame pootvarane vsetky dvere a okna kvoli prievanu a ani to nepomaha. Budime sa stale spoteni... O klimu sa momentalne nezaujimam aj ked ju casom nevylucujem
Usporiadat
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja si dám schladiť plechovky s pivom, ale nie na pitie:
2 plechovky si dám pod nohy, ďalšie 2 do ruky a výborne ma to chladí po celú noc. Dajú sa použiť aj UH fľaše naplnené vodou. Nedá sa však nimi obložiť celé telo, pozor na ľadviny!
(sexy pohľad to neni..... ibaže by si aj on doniesol štyroch bažantov)
Naposledy upravil hubatá : 19.07.10 at 19:59
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Klíma je na nezaplatenie, ak ju správne používaš, žiadne choroby nehrozia. Máme ju už 8 rokov a nikdy sme nemali žiadne problémy. Odporúčam ti do nej investovať
7 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

truch Pozri príspevok
Klíma je na nezaplatenie, ak ju správne používaš, žiadne choroby nehrozia. Máme ju už 8 rokov a nikdy sme nemali žiadne problémy. Odporúčam ti do nej investovať
Vsak uz som nad nou rozmyslal ale cital som aj clanky o klime v byte a nie je to len take jednoduche sa mi zda... Aj znama z MI si ju dala a dost ju aj stala podla mna. 800€ ale chvali si ju. Len sa bojim, ci by nerobila velky hluk... Preto sa teraz zaujimam len nad inymi moznymi sposobmi ako nad klimou
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Pokiaľ kúpiš kvalitnú, tak nie je žiadny hluk.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Mozno je dobre osprchovat sa vecer pod studenou vodou (teda pod takou aku max. znesies). Nepouzivat ziadne periny, prikrivky a pod .... max nieco lahke (deku).
Ja spim napr len v trenkach
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

U nás doma pomáha jedna zásadná vec a to:
ráno tak max. do 7-8,00 pootvárame všetky okná, riadne sa vyvetrá celý byt a potom kompletne všetky okná zatvoríme, zatiahneme rolety a otvárame okná až okolo tej deviatej večer. V byte je príjemne, nie je rozpálený a tak keď večer otvoríme, už nás chladí len príjemný prievan.
Nechávať cez deň otvorené okná je obrovská chyba, lebo do vnútra ide stále len horúci vzduch a ten vám rozpáli celý byt.
Myslím, že za pokus by to stálo aspoň vyskúšať aj takúto taktiku, nám jednoznačne a na 100% funguje.
3 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Fero11 Pozri príspevok
Mozno je dobre osprchovat sa vecer pod studenou vodou (teda pod takou aku max. znesies). Nepouzivat ziadne periny, prikrivky a pod .... max nieco lahke (deku).
Ja spim napr len v trenkach
Sprcha pod studenou vodou aku znesiem? Ja patrim medzi ladovych medvedov, tak s tym nemam ziaden problem Na isty cas to funguje ale neskor v noci mi je zase hits... Pomaha aj chladivy gel ale tiez len docasne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Fero11 Pozri príspevok
Mozno je dobre osprchovat sa vecer pod studenou vodou (teda pod takou aku max. znesies). Nepouzivat ziadne periny, prikrivky a pod .... max nieco lahke (deku).
Ja spim napr len v trenkach
nebolo by ešte lepšie bez trenírok ja miesto ľahkej deky zase plachtu, tá je príjemne chladná
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

simbata Pozri príspevok
U nás doma pomáha jedna zásadná vec a to:
ráno tak max. do 7-8,00 pootvárame všetky okná, riadne sa vyvetrá celý byt a potom kompletne všetky okná zatvoríme, zatiahneme rolety a otvárame okná až okolo tej deviatej večer. V byte je príjemne, nie je rozpálený a tak keď večer otvoríme, už nás chladí len príjemný prievan.
Nechávať cez deň otvorené okná je obrovská chyba, lebo do vnútra ide stále len horúci vzduch a ten vám rozpáli celý byt.
Myslím, že za pokus by to stálo aspoň vyskúšať aj takúto taktiku, nám jednoznačne a na 100% funguje.
takto by to asi malo fungovať, ale napr. u nás doma sa to nedá zrealizovať, náš pes by mal takú "kravatu" - jazyk, že by si ju asi ťahal za sebou
1 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Havina často sprchujem a potom chodí bez kravaty.
Tiež byt takto večer vyvetrám, pootváram všetky okná, na noc zatvorím len balkón a ráno okolo 6.00 zatváram ostatné. No, ale poviem Vám, že v podkroví máme teraz saunu zadara.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No bez klímy je to teraz ťažké. Aj my zatvárame okná a zatemňujeme dom v týchto páľavách, ale včera večer som sa chladila v posteli mokrým uterákom, už toho bolo priveľa.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

nemáš potom až takú dobrú predstavu, lebo to ide aj s mokrým uterákom ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A čo tak si ustlať vo vani???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danushka Pozri príspevok
No bez klímy je to teraz ťažké. Aj my zatvárame okná a zatemňujeme dom v týchto páľavách, ale včera večer som sa chladila v posteli mokrým uterákom, už toho bolo priveľa.
ja takto chladím môjho hafana, keď funí ako starý chlap po s...
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

rskopcak Pozri príspevok
Urkite si do postele viem predstaviť aj niečo príjemnejšieho ako mokrý uterák .
Ja som si včera tiež zobrala do postele mokrý uterák, bolo mi s ním výborne, hocičo iné by len ešte viac rozpalovalo, a to už hraničí s kolapsom .
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

lujza.j Pozri príspevok
ja takto chladím môjho hafana, keď funí ako starý chlap po s...
A ako funí starý chlap? Ešte neviem . Dá sa podľa funenia rozoznať, či je chlap starý či mladý?
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
My máme už druhé leto stropné svietidlo s ventilátorom, ktorý má 3 rýchlosti z Baumaxu ( čo je super, že je nehlučný ) a nechápeme ako sme mohli bez neho fungovať a nad čím sme váhali. Oceňujú ho aj naši kocúry.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Lilka 1 Pozri príspevok
A ako funí starý chlap? Ešte neviem . Dá sa podľa funenia rozoznať, či je chlap starý či mladý?
tiež to ešte neviem ale ako prirovnanie sa mi to hodilo
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
otázka Pozri príspevok
My máme už druhé leto stropné svietidlo s ventilátorom, ktorý má 3 rýchlosti z Baumaxu ( čo je super, že je nehlučný ) a nechápeme ako sme mohli bez neho fungovať a nad čím sme váhali. Oceňujú ho aj naši kocúry.
My to mame v jednej miestnosti už od roku 97 (vid foto), vtedy to predavala ina firma. A posledne 2 roky som to namontoval aj dcerke do detskej izby. Podla mna je to praktickejsie ako klima, ma to daleko nižší odber energie a je to takmer bezudržbove (utrieť prach a vymeniť vypalene žiarovky). Ventilatory maju povod z tropov, napokon, aby clovek v noci spal, netreba chladenie, ale je doležity pohyb vzduchu, ktory napomaha odparovanie potu a tak sa naše telo ochladzuje.
Ventilator (1 z 1).jpg  
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

otázka Pozri príspevok
My máme už druhé leto stropné svietidlo s ventilátorom, ktorý má 3 rýchlosti z Baumaxu ( čo je super, že je nehlučný ) a nechápeme ako sme mohli bez neho fungovať a nad čím sme váhali. Oceňujú ho aj naši kocúry.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať