Zavrieť

Porady

heslo na mozilla

ahojte, neviete niekto ako si zistim hlavne heslo na mozillu v mojom vlastnom pocitaci, pretoze to odo mna vyzaduju na VSZP kvoli elektronickemu zberu udajov. Prosim Vas skuste poradit ak ste to niekto riesili. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Skus este raz napisat co presne od teba chcu - aky zber udajov, o co presne ide, podrobne opis co je poziadavka. Potom mozeme poradit.
    "Heslo na mozillu" je velmi divna poziadavka.

    Okrem toho (mozno toto nie je taky pripad) ale vo vseobecnosti na internete plati - nikomu nedavat ziadne sukromne hesla, pristupove kody a podobne...

    vmartina je offline (nepripojený) vmartina

    vmartina
    Rozumiem,zle som to popisala. Pri odosielani vykazov do ZP si odo mna pyta hlavne heslo. Ked som sa pytala v ZP ake heslo odo mna chcu, povedali mi, ze to je hlavne heslo ake mi dali pri instalovani mozilly do mojho pocitaca. Lenze mne nedavali ziadne heslo, a nevedia co to pyta. nemam hesla. Takze nejake hlavne heslo. Ked nenapisem nic, akoze tam heslo nieje, tak ma to nepusti dalej. Vdaka. ak niekto instaloval mozillu, tak by o tom mohol vediet. skuste poradit, este raz vdaka

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    vmartina Pozri príspevok
    Rozumiem,zle som to popisala. Pri odosielani vykazov do ZP si odo mna pyta hlavne heslo. Ked som sa pytala v ZP ake heslo odo mna chcu, povedali mi, ze to je hlavne heslo ake mi dali pri instalovani mozilly do mojho pocitaca. Lenze mne nedavali ziadne heslo, a nevedia co to pyta. nemam hesla. Takze nejake hlavne heslo. Ked nenapisem nic, akoze tam heslo nieje, tak ma to nepusti dalej. Vdaka. ak niekto instaloval mozillu, tak by o tom mohol vediet. skuste poradit, este raz vdaka
    Ak ti ho oni dali tak by malo byť v nejakej dokumentácii / zmluve ktorú si s nimi uzatvorila. A ak ti ho oni dali tak by mala byť možnosť to hlavné heslo ti poslať znovu, alebo tam choď osobne a po tvojej identifikácii by to nemal byť problém.

    P.S. - nebude to skôr niečo ako elektronický podpis pre tvoju identifikáciu? Aby si boli istí že tie údaje ktoré si im poskytla sú práve od teba?
    Naposledy upravil Stevo5 : 06.10.08 at 16:43

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    vmartina Pozri príspevok
    Rozumiem,zle som to popisala. Pri odosielani vykazov do ZP si odo mna pyta hlavne heslo. Ked som sa pytala v ZP ake heslo odo mna chcu, povedali mi, ze to je hlavne heslo ake mi dali pri instalovani mozilly do mojho pocitaca. Lenze mne nedavali ziadne heslo, a nevedia co to pyta. nemam hesla. Takze nejake hlavne heslo. Ked nenapisem nic, akoze tam heslo nieje, tak ma to nepusti dalej. Vdaka. ak niekto instaloval mozillu, tak by o tom mohol vediet. skuste poradit, este raz vdaka
    Neviem o tom aby mozilla mala nejake vstupne heslo (mala si povedat, ze pouzivas operu, ze co by ti na to povedali ), Ale vazne, ake ta pyta heslo, je to take vyskakovacie okno, ako na obrazku, alebo je normalne na stranke, ako napr. ked sa prihlasujes na nejake forum
    pwd.JPG  

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nebude to náhodou prístupové heslo do ZP? Ak totiž (väčšinou) niekam po prvýkrát vstupuješ, určite sa registruješ a zadávaš heslo. To je potom v tvojom profile tej ktorej stránky (ako napr. aj na Porade). Určite si sa musela registrovať pri prvom vstupe na stránku ZP, teda skús použiť prihlasovacie údaje k tejto stránke.

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Podla mna si s najvacsou pravdepodobnostou zle pochopila co ti na helplinke VSZP povedali. Hlavne heslo od mozilly je nepravdepodobne. Najlepsie spravis ak tam zavolas este raz nech ti krok po kroku poradia ako sa prihlasit

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Z mojich vlastnych skusenosti: cely postup na portal VSZP je dost komplikovane napisany. Cize obycajny pouzivatel moze mat problemy. Naozaj ide o certifikat pre vstup na portal. V tomto pripade (neviem-nepamatem si uz, ci to aj neodporucaju) sa odporuca Internet Explorer 7.

    vmartina je offline (nepripojený) vmartina

    vmartina
    Dakujem vsetkym, odporucili mi nakoniec v ZP aby som cely postup zopakovala cez explorer. Nieje to ziadne heslo co mi dali v ZP. tak to je parada lebo aj ten certifikat uz mam, len chce to odo mna, hlavne heslo a to mi ma povedat ten co mi instaloval mozillu.. takto mi to povedala teta v ZP. Dakujem este raz vsetkym a idem to skusit cez IE, to bude najjednoduchsie.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Teta v ZP asi mozno ani nevie co je to mazilla, ked balamuti hlavy klientom. Ja som instaloval FF nikolko krat a zo ziadnym heslom som sa nestretol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.