Zavrieť

Porady

kuchynská batéria

Ahojte,
neviete poradiť kde by som mohla zakúpiť kuchynskú batériu - vysoká rúčka pákovú, no nie stojankovú ale do steny??? Mám s tým problém, všetky sú nízke a pomaly som ohnutá pri umývaní riadu a ani len tanier tam poriadne neviem opláchnuť. Samozrejme chcelo by to vymeniť kuchyŇu, ale batéria bude asi lacnejšia.....
Veľmi pekne Ďakujem
Reve
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Reve Pozri príspevok
    Ahojte,
    neviete poradiť kde by som mohla zakúpiť kuchynskú batériu - vysoká rúčka pákovú, no nie stojankovú ale do steny??? Mám s tým problém, všetky sú nízke a pomaly som ohnutá pri umývaní riadu a ani len tanier tam poriadne neviem opláchnuť. Samozrejme chcelo by to vymeniť kuchyŇu, ale batéria bude asi lacnejšia.....
    Veľmi pekne Ďakujem
    Reve
    ... akosi som z napísaného nepochopil, čo to presne hľadáš. Nemáš nejaký obrázok takej batérie? Čo je to vysoká rúčka?

    Alebo odfoť tvoj drez, nech je vidno, čo tam potrebuješ a čo by tam pasovalo.

    inajana je offline (nepripojený) inajana

    inajana
    Niečo takéto?

    http://kuchynske-baterie.heureka.sk/...-ibiza-150-mm/
    http://kuchynske-baterie.heureka.sk/...-ibiza-100-mm/

    ... záleží od vzdialenosti vývodov na stene - daj si vyhľadať DREZOVÁ NÁSTENNÁ JEDNOPÁKOVÁ BATÉRIA a googluj - bývajú aj iné "krky" batérií (mama má z Triang. katalógu - ale v aktuálnej ponuke teraz niesú).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.