Zavrieť

Porady

kyselina 5-hydroxy-3-indoloctová

Dobry den, mam pozitivny vysledok kyselina 5-hvdroxy-3-indoloctová, viete mi prosim poradit, co to sposobuje a co je mozna pricina?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marian S je offline (nepripojený) Marian S

    Marian S
    Lekar mi nechce povedat nic, pokym nebudu hotove vsetky vysetrenia a preto by som rad vedel v com moze byt problem.Dik

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Marian S Pozri príspevok
    Lekar mi nechce povedat nic, pokym nebudu hotove vsetky vysetrenia a preto by som rad vedel v com moze byt problem.Dik
    A to Ti kde našiel? v moči alebo v krvi? a aké si mal ťažkosti?

    Marian S je offline (nepripojený) Marian S

    Marian S
    Nasli mi to v moci, pri zbere do 1.5 l flias, priznaky su velmi divne, otapenie, nesustredenost a hlavne pichanie v Epigastriu, ktore neskor prestalo, slabost a triasku a nesustredenost pocitujum stale uz asi 3 mesiac.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    buchač Pozri príspevok
    http://www.google.com/search?hl=sk&c...%C3%A1&spell=1

    Pozri si , ale prosím Ťa , neber všetko za bernú mincu , doslovne a ako na vlastnú diagnózu ....!!!!!!!!!!

    Počkaj , čo presne povie ošetrujúci lekár !!!!!!!!!!!!!
    To je dosť všeobecný odkaz...a myslím si, že to skúšal cez google aj sám...pozerala som to predtým, než si mu to poslal a nemyslím, že by tam bolo niečo, čo by mu dalo odpoveď na jeho otázku...

    Marian S je offline (nepripojený) Marian S

    Marian S
    asi tak, google je prva vec, ktoru pozriem a v tomto pripade je dost NEGATIVNA... preto som sa chcel opytat niekoho, na nejaky konkretnejsi pripad...

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Marian S Pozri príspevok
    asi tak, google je prva vec, ktoru pozriem a v tomto pripade je dost NEGATIVNA... preto som sa chcel opytat niekoho, na nejaky konkretnejsi pripad...

    A kedy budeš mať všetky výsledky?

    Marian S je offline (nepripojený) Marian S

    Marian S
    buduci tyzden cakam este na vysledok kyseliny vanilmandlovej, dalsie vysetrenia uz neviem ake nasluduju a co moze byt vlastne pricina.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Marian S Pozri príspevok
    buduci tyzden cakam este na vysledok kyseliny vanilmandlovej, dalsie vysetrenia uz neviem ake nasluduju a co moze byt vlastne pricina.
    Hmm, to čakanie je najhoršie..ja Ti v tom neviem poradiť....ale držím Ti veľmi palce, aby Ti to dopadlo dobre a potom napíš, čo to bolo..lebo priznám sa, je to novinka aj pre mňa...DRŽ SA

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Ako pozeram na Wiki, popisuju ju ako sucast rastlin. Kuwa, clovek rastlina nie je a mne to evokuje, ze je telo prilis zasadite. Osobne by som si naordinoval liecbu kvalitnym vinom, ale pockam na rady odbornikov. BXL, kde si? :-)

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    :-) telo je našťastie také aké má byť a napriek našej snahe si každý orgán zachováva svoje pH.Víno večer je fajn pokiaľ ho nie je priveľa.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Hovori sa, ze dobry vinar tri litre denne. Je to malo alebo moc na upravu pH akychsi organov? Rad ta vidim. :-)
    bettylou

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Nie som vinar, ani z vinarskeho kraja, ale bol som v oblasti, kde sa voda vobec nepije. Vino piju aj male deti. Je zdravsie, pretoze neobsahuje choroboplodne zarodky. Na tieto ucely sa vyraba tzv. druhak, ktory pije cela rodina. A tekutin snad treba aspon tri litre, jest nemusis, ked sa kyves, alkohol vypotis. :-)

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Marian S Pozri príspevok
    Dobry den, mam pozitivny vysledok kyselina 5-hvdroxy-3-indoloctová, viete mi prosim poradit, co to sposobuje a co je mozna pricina?
    http://www.google.com/search?hl=sk&c...%C3%A1&spell=1

    Pozri si , ale prosím Ťa , neber všetko za bernú mincu , doslovne a ako na vlastnú diagnózu ....!!!!!!!!!!

    Počkaj , čo presne povie ošetrujúci lekár !!!!!!!!!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.