Zavrieť

Porady

Predaj vlastnych výrobkov v kvetinárstve

Prosím vás o radu. Chcem si otvoriť kvetinárstvo a v nom predavat aj vlastne vyrábane výrobky ako sú rozne háčkovane veci, veci z papiera, látky a pod. no netušim čo to bude obsahovat. Viem že si na to musim zalozit zivnosti no čo potom. Ako sa to fakturuje, musim potom presne rozpočitat kolko materialu som na to minula?A čo ak to nebude uplne presne sediet lebo pri takych vyrobkoch je dost tazke presne vypočitat spotrebu. A ako sa take vyrobky označuju, musi tam byt aj nejaky štitok s popisom?Moc dakujem za kazdu odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Na bloky ani na faktúru nedávaš zloženie, ak sa to nepredáva na základe zmluvy o dielo. Budeš to predávať ako normálny tovar. Čo sa týka označenia tovaru štítkom, tak to je iné pre každý tovar a podľa toho čo to je. Niektoré tovary nemusia byť označené nijako, niektoré označené musia byť. Nepredpokladám, že budeš mať v kvetinárstve niečo, čo by podliehalo označovaniu zloženia na etikete. možno kvetinárske hnojivo..

    Predaj vlastnych výrobkov v kvetinárstve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.