Zavrieť

Porady

Internet bez viazanosti alebo s viazanostou na 1 rok

Dobry den, stahujeme sa do noveho bytu kde nie je internet a chceme si ho dat cim skor zaviest. Nakolko sme studentky, mozno buduci rok v tomto byte nebudeme byvat a preto by sme chceli neobmedzeny internet pre 6 pocitacov bez viazanosti alebo s viazanostou na 1 rok. Mate s tym niekto skusenosti? Popripade by pomohol link na cenniky sluzieb a pod. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Normalne zazvon do suseda a opytaj sa ci je tam v bloku nejaky kabel. Ak je kontaktuj majitela bytu a konzultuj s nim aby si dal do bytu pripojku (ty si potom len zaplatis sluzbu napr. na rok)
    Ak tam nieje kabel, tak asi len mob. operator

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ide o to, kde ten byt je, ci uz v tom bloku nejaky provider ma natahane kable/optiku (ze staci len aktivovat sluzbu), alebo tam ziadny provider nema ziadne kable.
    Potom by to trvalo asi dlhsie ... a vlastne bolo by to treba konzultovat s majitelom bytu atd .... Inak su aj mobilny operatory a v poslednom rade mas skolu, kde by mal byt pre studentov net pristupny

    barbi.k1 je offline (nepripojený) barbi.k1

    barbi.k1
    Fero11 Pozri príspevok
    ide o to, kde ten byt je, ci uz v tom bloku nejaky provider ma natahane kable/optiku (ze staci len aktivovat sluzbu), alebo tam ziadny provider nema ziadne kable.
    Potom by to trvalo asi dlhsie ... a vlastne bolo by to treba konzultovat s majitelom bytu atd .... Inak su aj mobilny operatory a v poslednom rade mas skolu, kde by mal byt pre studentov net pristupny
    no ja sa v tom velmi nevyznam, byt mame v ruzinove v BA a potrebujem vediet za kym mam ist aby mi zaviedli net bez viazanosti

    Internet bez viazanosti alebo s viazanostou na 1 rok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.