Zavrieť

Porady

Čipové karty do autobusov

Mám problém!!!!! Včera mi zavolal (ani neviem odkiaľ má moje tel. číslo) šofér autobusu, že mu dlhujem 100 Eur !!! Pritom ja som chcela kartu dobiť za 100 Sk. Potrebovala by som poradiť, ako sa mám zachovať v tomto prípade. Vopred vďaka za rady SAMOLEPKA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Ten známy slogan,čo býval donedávna vycapený pri každej pokladni: "peniaze si skontrolujte pri pokladni, prípadné reklamácie nevybavujeme"..platí aj o pokladníkoch, nie len o zákazníkoch a šofér je tiež pokladník.
    By som povedala,že záleží na tvojej čestnosti,ako to s ním vybavíš.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    samolepka Pozri príspevok
    Mám problém!!!!! Včera mi zavolal (ani neviem odkiaľ má moje tel. číslo) šofér autobusu, že mu dlhujem 100 Eur !!! Pritom ja som chcela kartu dobiť za 100 Sk. Potrebovala by som poradiť, ako sa mám zachovať v tomto prípade. Vopred vďaka za rady SAMOLEPKA
    Skontroluj si zostatok na karte, možno ti ju naozaj omylom dobil na 100€ a jemu chýbajú pri vyúčtovaní tržby. V tom zmätku by som sa ani nečudovala...
    Ak máš na karte takú sumu, kontaktuj DZ či sa nedá urobiť nejaké storno, ak to nemáš z čoho zaplatiť. Aby to mal za teba platiť šofér by bolo asi z tvojej strany nefér ...

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    To je zaujímavý prípad. Ja si vždy kontrolujem, aj koľko mi odráta z karty za každú jazdu.

    Čipové karty do autobusov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.