Zavrieť

Porady

parný hrniec na ryžu

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Chcela by som poprosiť niekoho, kto vlastní parný hrniec na ryžu o jeho názor a skúsenosti s týmto hrncom. Ďakujem.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Na ryžu je nejaký špeciálny parný hrniec? Ja som si myslel, že je to klasická kukta, v ktorom sa varí polievka, zemiaky a všetko možné!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja som kupil ryzovar pred asi 10 rokmi v japonsku a je to nas vobec najvyuzivanejsi a najoblubenejsi domaci spotrebic. Ale u nas som to este nevidel. Kde to predavaju?
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Neviem aký hrniec máš na mysli. My máme klasický parný hrniec s nádobkami čo sa ukladajú na seba. Ak varím ryžu v tomto hrnci, no nie vždy, tak dám asi 200 g ryže a 3 dcl vody do nádoby na ryžu, čajovú lyžičku soli. Ryža je uvarená, resp. uparená cca za 20-30 min. Je výborná, ešte lepšia ak ju vysypeš do misky a dáš tam troška masla. Pri kúpe parného hrnca je v krabici priložený aj návod s receptami.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Aha - tak ja som mal na mysli automaticky ryzovar.
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
http://utulne.atlas.cz/doplnky/13711...en-cinani.aspx ayya, presne taký parný hrniec som myslela
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

misomiso Pozri príspevok
Ja som kupil ryzovar pred asi 10 rokmi v japonsku a je to nas vobec najvyuzivanejsi a najoblubenejsi domaci spotrebic. Ale u nas som to este nevidel. Kde to predavaju?
Plne súhlasím, my ho máme asi 8 rokov kúpila som ho vo Viedni v nejakom čínskom obchode a nedám naň dopustiť. U nás varí ryžu každý aj deti, je to veľmi jednoduché, hlavne rýchle a zdravé, pretože človek ak nechce nemusí púoužiť žiadny olej. Len sme sa trocha rozmaznali a kupujeme len jasmínovú ryžu.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

U nás sa ten hrniec na varenie ryže nedá kúpiť? Pozerala som ale nikde som ho v ponuke nevidela.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Da sa kupit napr. na http://www.bilezbozi.cz/hledej?s=r%C...ovar&select=bz
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Včera som si ten parný hrniec na ryžu kúpila, keď odskúšam, napíšem.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

No aká je ryža? Kúpila si hrniec v Martine? Pozerala som v Prievidzi a nemali, mám ísť do Martina, tak by som si tam mohla kúpiť. Poraď, kde majú a či to stojí za to kúpiť hrniec:
0 0
demo9 demo9

demo9 je offline (nepripojený) demo9

Kupil som si parný hrniec na ryžu a nebol v nom navod na použitie neviem kolko vody treba pridat k varenemu množtvu ryže prosím poradte ďakujem
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Kupovala som v Martine. Ryžu sme málo pred prípravou dochutili, ale inak bola super. Akurát teraz sa v hrnci učí variť mladší syn. Hrniec stál 1.500,-sk.
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Demo, ak pomôžeme, tak v našom hrnci sme mali malú odmerku na ryžu. Takže podľa nej /má 150ml/ 4 odmerky ryže/5odmeriek vody, 5odmeriek ryže/6odmeriek vody . . . Ak budeš chcieť vedieť viac, poradíme.
0 0
demo9 demo9

demo9 je offline (nepripojený) demo9

Martulienka velmi pekne dakujem za radu, takze ak som spravne pochopil vzdy sa da o hrncek viac vody ako ryze
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ludmilla Pozri príspevok
Plne súhlasím, my ho máme asi 8 rokov kúpila som ho vo Viedni v nejakom čínskom obchode a nedám naň dopustiť. U nás varí ryžu každý aj deti, je to veľmi jednoduché, hlavne rýchle a zdravé, pretože človek ak nechce nemusí púoužiť žiadny olej. Len sme sa trocha rozmaznali a kupujeme len jasmínovú ryžu.
Jasmínovú ryžu?? To je taká sorta alebo po jasmíne aj voní? Prebudila si vo mne zvedavosť, tuším sa k vám pozvem na večeru.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Kazu Pozri príspevok
Jasmínovú ryžu?? To je taká sorta alebo po jasmíne aj voní? Prebudila si vo mne zvedavosť, tuším sa k vám pozvem na večeru.
Jasmínová ryža má typickú vôňu a predáva a v rôznych kvalitách, najrahšia je nelámaná a potom sú lámané. Je úplne čistá a veľmi chutná, oplachuje sa iba raz. Kupujem ju 2 x do roka vždy v 20 kg vreciach.
Kazu a na tú večeru kľudme príď.
0 0
breckova breckova

breckova je offline (nepripojený) breckova

Ahoj ludmila.
Prosím Ťa prezraď kam chodíš nakupovať jasmínovú ryžu. Mne ju v 20 kg vreckach doviezli pár krát z Prahy, a teraz sa už pol roka sa k nej neviem dostať. Je podľa mňa najlepšia zo všetkých druhov ryže.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

breckova Pozri príspevok
Ahoj ludmila.
Prosím Ťa prezraď kam chodíš nakupovať jasmínovú ryžu. Mne ju v 20 kg vreckach doviezli pár krát z Prahy, a teraz sa už pol roka sa k nej neviem dostať. Je podľa mňa najlepšia zo všetkých druhov ryže.
Prezradim, kupujem ju vo Viedni na Naschmarkte vlastne v tych typickych azijskych obchodikoch, taktiez tam kupujem sushi ryzu a ostatné ingrediencie do azijskych jedal.
0 0
breckova breckova

breckova je offline (nepripojený) breckova

ludmilla Pozri príspevok
Prezradim, kupujem ju vo Viedni na Naschmarkte vlastne v tych typickych azijskych obchodikoch, taktiez tam kupujem sushi ryzu a ostatné ingrediencie do azijskych jedal.
Ďakujem!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať