Zavrieť

Porady

Prenajom reklamnej plochy

Dobry den,
Rad by som zalozil zivnost, ktorej naplnou bude sprostredkovanie reklamy na motorovom vozidle. Nakolko si nad mojim problemov lamalo hlavu niekolko uctovnikov a nikto mi nevedel poradit uplne najpresnejsie, prosim o radu prave tu. Ide o tento problem:

Fyzickej osobe (FO) by som chcel zaplatit za prenajom plochy na automobile v jej osobnom vlastnictve. Existuje nejaka moznost ako FO peniaze co najjednoduchsie vyplatit a pritom pouzit doklad v uctovnictve ? Nemozem peniaze ktore chcem FO vyplatit nejakym sposobom zdanit ja, aby nemusel prijem dokladovat v danovom priznani ?

Za vsetky napady a navrhy vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    macula je offline (nepripojený) macula

    macula
    anilix Pozri príspevok
    Dobry den,
    Rad by som zalozil zivnost, ktorej naplnou bude sprostredkovanie reklamy na motorovom vozidle. Nakolko si nad mojim problemov lamalo hlavu niekolko uctovnikov a nikto mi nevedel poradit uplne najpresnejsie, prosim o radu prave tu. Ide o tento problem:

    Fyzickej osobe (FO) by som chcel zaplatit za prenajom plochy na automobile v jej osobnom vlastnictve. Existuje nejaka moznost ako FO peniaze co najjednoduchsie vyplatit a pritom pouzit doklad v uctovnictve ? Nemozem peniaze ktore chcem FO vyplatit nejakym sposobom zdanit ja, aby nemusel prijem dokladovat v danovom priznani ?

    Za vsetky napady a navrhy vopred dakujem.
    Ak by išlo o jednorázový príležitostný príjem, tak tu by sa dala vyplatiť suma do výšky 5-násobku životného minima a tento príjem by bol oslobodený od dane.
    Alebo ho zamestnať na dohodu o pracovnej činnosti, kde by mohol mať mesačný príjem do 165,97€ a ak si neuplatní NČZD,potom tento príjem by sa zdaňoval zrážkovou daňou a on by ho už nemusel uvádzať do DP.

    Prenajom reklamnej plochy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.