Zavrieť

Porady

pristavba k RD

Dobry den, hladam spolahlivu firmu, ktora je schopna naprojektovat pristavbu k RD spolu so samotnou realizaciou. Jedna sa o pristavbu cca 8x3m, na prizemi by som chcel mat 2 technicke miestnosti a na poschodi zimnu zahradu spolu s terasou.
Ak poznate niekoho sikovneho, sem s kontaktom....

velmi pekne dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sqip18 je offline (nepripojený) sqip18

    sqip18
    dobry den chcem len upozornit Vas ale aj ostatnich ludi na firmu Farkas z Vozokan pri Galante.Robia nekvalitne,draho a hlavne neseriozne!

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    sqip18 Pozri príspevok
    dobry den chcem len upozornit Vas ale aj ostatnich ludi na firmu Farkas z Vozokan pri Galante.Robia nekvalitne,draho a hlavne neseriozne!
    A čo také zlé ti urobili ???? To sa ľahko kričí do sveta a na plnú hubu aj s menom spoločnosti, keď ty si tu vystupuješ inkognito.... A v skutočnosti to môže byť celkom inak, ale všetci vieme, že aj zákazníci sú rôzní a mnohokrát "zložití"... Navrhujem adminovi, mazať podobné príspevky. Okrem všetkého uvedeného je to

    sqip18 je offline (nepripojený) sqip18

    sqip18
    No keby si s nimi mal niekedy docinenia,tak hovoris inac. Tato firma ma velmi zle meno medzi viacerimi ludmi a chcel som len varovat ostatnych aby sa nepopalili ako ja.Uz o nich pisali aj na inych forach, tak to nie je len moj nazor. Je to proste fakt

    Vlado 21 je offline (nepripojený) Vlado 21

    Vlado 21
    Dobrý den ak máte ešte záujem o firmu na zhotovenie prístavby tak možte zavolať p. Cviklik na tel.č.0915 506 916.pekný den

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Projektant,ktorý sa drží pri zemi a nejde mu o zbohatnutie ale o spokojnost,:0917 581 732

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.