Zavrieť

Porady

Masážna podložka

Zdravim vsetkych....

nema niekto z vas nahodou skusenosti s masaznou podlozkou????

zaujima ma hlavne ci to aspon trochu funguje a hlavne masiruje....lebo pri sedavom zamestnani si najviac odnesie chrbat....a takych nas je urcite vela....tak taka masaz bodne vhod....a platit si stale masera to nie je velmi vyhodne...

ak ma niekto nejaku doma, pripadne odkial kupil a aku.....

diky za info

ulukitkan
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

    mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac gypsynka
    Ahoj, ja som kúpila takúto podložku mame na Vianoce, takže ja som ju vyskúšala len na chvíľku, ale aj tá chvíľka mi stačila na to, aby som si príjemne oddýchla. Takže myslím, že pri pravidelnom používaní sa človeku určite uľaví a keďže sa to môže používať aj v ľahu, tak si pri tom môžeš aj zdriemnuť. Má tri stupne nastavenia, na krčnú chrbticu, driek a stehná, alebo sa dá zapnúť všetko naraz a stredná časť sa dá aj vyhriať. Ja som ju kúpila v predajni Top-shopu (tele-shop). Keď sa stretnem s mamou, popýtam sa a napíšem viac.

    kajasla je offline (nepripojený) kajasla

    kajasla
    Ja som si kupila masazny vankus s lavovymi kamenmi. Je super. Predavaju ich na roznych predvadzacich akciach za 5000 sk. Ja som ho kupila cez net za 2000sk.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.