Zavrieť

Porady

preco mi stale nefunguje wifi repeator hoci som ho restartoval asi 10 krat po 3x30 sekundach?

​ Mam wifi router od slovak telekomu ADB VA2111 no zial signal je slaby na dvore a som si dokupil wifi repeater no zial neviem ho dat do kopy s routerom. signal ukazuje wifi repeatora maximum no internet nejako nefunguje neviem sam tomu uz nechapem a nemam uz s tym to nervy. resetoval som ho asi 10 krat po 3x30 sekundach no ani to nepomohlo uz neviem do mam urobyt poradte mi. vopred vam dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    postupuj podla návodu, mne to vždy pomohlo, ale v dobrom
    a samozrejme ten repeater musí byť v dosahu pôvodnej siete, pokrytie vieš zmerať napr. smartfónom + aplikácia Wifi Analyzér .



    Naposledy upravil KoxXxo : 17.01.16 at 22:53
    hudanek Dakujem za radu skusil som no zial nic nepomaha a navod ten mi neposlal predavajuci a nastavival som to podla vydea ktory som nasiwl na youtube no nic do re to nefungovalo lebo mi to naskocili vsetko islo par hodin a zase to vyhodilo a teraz uz vobec sa neda s tym nic urobit proste uz som v koncoch s tym to a nechcem zrat nervy tak to radcej zahodim

    preco mi stale nefunguje wifi repeator hoci som ho restartoval asi 10 krat po 3x30 sekundach?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.