Zavrieť

Porady

Zauctovanie platby kartou cez ineternet

Dobry vecer.
Chcel by som zauctovat platbu kartou do zahranicneho internetoveho obchodu (platba prebehla systemom PayPal a nie priamo zadanim cisla karty u predajcu - cize sprostredkovane), niesom platcom DPH a myslim ze predajca mi asi neposle ziadny danovy doklad, asi len nejaky exportny list ... ide to z Ciny. Platba bola zatial na ucte len rezervovana a nie odpocitana. Je vobec mozne takyto pripad dostat do uctovnictva MRP? Resp. celkovo ci je ho mozne zuctovat?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marijko je offline (nepripojený) marijko

    marijko
    Dakujem za odpoved avsak na danej adrese mi nic nenaslo iba mi dalo chybovu hlasku ... ze vyhladavac nenasiel ziadnu formulaciu ...
    Ak mozem poprosit blizsiu navigaciu k danej teme alebo odpoved na moju otazku. Dakujem

    renocka99 je offline (nepripojený) renocka99

    renocka99
    daj si hore do vyhľadávača paypal, našlo toho dosť, iste si vyberieš. Je tam aj Čína spomenutá.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Napíš si to s * na konci, teda PayPal* a určite máš čo čítať...

    marijko je offline (nepripojený) marijko

    marijko
    Nijak ... danovaci aj colnici ma od toho odhovorili a ked som si prepocital kolko by clovek musel dat na kadejake poplatky navyse tak sa mi to neoplati kedze medzi nami je milion podnikavcov ktori predavaju veci z eBayu nacierno bez zivnosti a dokladov ...

    Zauctovanie platby kartou cez ineternet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.