Zavrieť

Porady

Strešná fólia

Ahojte máte niekto skúsenosti so strešnou paropriepustnou fóliou mdm Aqua Tec 120. Aká je to kvalita ?
Vyrába sa v Poľsku tak mám prirodzený rešpekt.
Fóliu chcem použiť na neobytné podkrovie bez tepelnej izolácie.
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

To ju máš zadarmo?Veď na Slovensku sa dá kúpiť overená certifikovaná značka za vynikajúcu cenu.Do neistoty by som nešiel.Raz to možeš oľutovať,že si chcel šetriť drobné ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
drozdm drozdm

drozdm je offline (nepripojený) drozdm

Ja ti sice neviem poradiť ale pači sa mi výraz, že máš prir. rešpekt pred pol. výrobkom. Tak to sme už dvaja
0 1
radEg radEg

radEg je offline (nepripojený) radEg

marleau Pozri príspevok
To ju máš zadarmo?Veď na Slovensku sa dá kúpiť overená certifikovaná značka za vynikajúcu cenu.Do neistoty by som nešiel.Raz to možeš oľutovať,že si chcel šetriť drobné ...
Máš s ňou nejaké skúsenosti alebo len preto, že je to z poľska ?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Príspevok č.35 tretia fotografia .Podstrešná folia po 8 .rokoch.
http://www.porada.sk/t86830-p4-stresna-krytina.html
0 0
radEg radEg

radEg je offline (nepripojený) radEg

220870 Pozri príspevok
Príspevok č.35 tretia fotografia .Podstrešná folia po 8 .rokoch.
http://www.porada.sk/t86830-p4-stresna-krytina.html
Ale toto nieje ta fólia na ktorú sa pýtam. Je tam nejaký súvis ? Výrobca, krajina pôvodu ?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Z polska sú dobré len krowky.Konkrétnu fóliu nepoznám ani po tom netúžim Polským výrobkom sa oblúkom vyhýbam.Na fotografiu som upozornil len preto aby ste si poriadne romysleli čo kúpite.Parozábrany odporúčam od fa.Juta,cena primeraná kvalite.
0 0
radek666 radek666

radek666 je offline (nepripojený) radek666

a čo hovoríte na tyvek??? takú tam chcú dat mne tesari
0 0
Wlady Wlady

Wlady je offline (nepripojený) Wlady

radek666 Pozri príspevok
a čo hovoríte na tyvek??? takú tam chcú dat mne tesari
TYVEK, DELTA, JUTA patria urcite medzi tie dobre folie u nas...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
radek666 Pozri príspevok
a čo hovoríte na tyvek??? takú tam chcú dat mne tesari
Tyvek je špička medzi foliami ,ale sa priprav že aj cenovo.
Ja mám tyvek supro plus
0 0
vratnik vratnik

vratnik je offline (nepripojený) vratnik

Ja som tiez daval Tyvek, doviezol som si ho z Ciech z e - obchodu podstatne lacnejsie ako u nas. A nezabudnite, strecha je tak silna, ako je silny najslabsi prvok strechy.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

radEg Pozri príspevok
Máš s ňou nejaké skúsenosti alebo len preto, že je to z poľska ?
Nemám s ňou skúsenosti a aj to,že je poľská,nie je nič utešujúce.Len chcem povedať,že je u nás na trhu dosť nie drahých fóĺií,tak na čo ísť do neznámeho.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Ja som kupil Omega Light 140, z REART-u, bola dobra cena.

0 0
Sedrik89 Sedrik89

Sedrik89 je offline (nepripojený) Sedrik89

A co hovorite na DachTop?
0 0
radek666 radek666

radek666 je offline (nepripojený) radek666

Neviem sa rozhodnúť akú strešnú fóliu mám dať. Rozhodujem sa medzi
DuPont™ Tyvek® Solid , Směs polyetylénu s vysokou hustotou a polypropylénu, Gramáž 82 g/m², Tloušťka funkční vrstvy 220 μm, Propustnost vodní páry (Sd) 0,03 m, Odolnost proti UV záření 4 měsíce

alebo

DuPont™ Tyvek® Soft Antireflex, Polyetylén s vysokou hustotou, Gramáž 60 g/m², Tloušťka produktu / funkční vrstvy 175 μm, Propustnost vodní páry (Sd) 0,025 m, Odolnost proti UV záření 4 měsíce.

Podľa technických informácíí mi vychádza kvalitnejšia SOLID ale cena je nižšia ako ANTIREFLEX. Je to prirodzené alebo si zle vykladám nejaké pojmy z technických parametrov?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Sedrik89 Pozri príspevok
A co hovorite na DachTop?
Vraj šmejd Ak staviaš dom sebe tak Tyvek ak na kšeft tak DachTop.
0 0
radek666 radek666

radek666 je offline (nepripojený) radek666

radek666 Pozri príspevok
Neviem sa rozhodnúť akú strešnú fóliu mám dať. Rozhodujem sa medzi
DuPont™ Tyvek® Solid , Směs polyetylénu s vysokou hustotou a polypropylénu, Gramáž 82 g/m², Tloušťka funkční vrstvy 220 μm, Propustnost vodní páry (Sd) 0,03 m, Odolnost proti UV záření 4 měsíce

alebo

DuPont™ Tyvek® Soft Antireflex, Polyetylén s vysokou hustotou, Gramáž 60 g/m², Tloušťka produktu / funkční vrstvy 175 μm, Propustnost vodní páry (Sd) 0,025 m, Odolnost proti UV záření 4 měsíce.

Podľa technických informácíí mi vychádza kvalitnejšia SOLID ale cena je nižšia ako ANTIREFLEX. Je to prirodzené alebo si zle vykladám nejaké pojmy z technických parametrov?
posúvam
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

ber SOLID, ma aj vyssiu gramaz. Ja ju mam je je dost pevna. Kukni cenu v cechach mozno sa to aj teraz oplati
0 0
radek666 radek666

radek666 je offline (nepripojený) radek666

mendo933 Pozri príspevok
ber SOLID, ma aj vyssiu gramaz. Ja ju mam je je dost pevna. Kukni cenu v cechach mozno sa to aj teraz oplati
no ved podla selského rozumu mi vychádza kvalitnejšia je aj drahšia. ale tu je kvalitnejšia lacnejšia teda solid je lacnejšia ako antireflex. Je teda podľa technických listov kvalitnejšia solid alebo antireflex lebo mi to nejde do hlavy že by kvalitnejšiu fóliu predávali lacnejšie ako menej kvalitnú.
http://www.strechy-shop.cz/gb-difuzni_-_kontaktni
http://shop.estrechy.sk/Stavebne-fol...uzne-kontaktne
Naposledy upravil radek666 : 15.12.10 at 19:27
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

este sa aj stazuj ze je lacnejsia uz nad tym nerozmyslaj, solid je kvalitna folia daleko pred bramackymi a neviem akymi dach. Kvalitne mas aj delta dorken, ale ak ti vyhovuje cena solid tak niet co riesit, mal som tu cest
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Daj Tyvek supro plus, keď mi robili strechu tak praskla jedna lata a chlap 90kg sa prepadol. Folia ani náznak natrhnutia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať