Zavrieť

Porady

Uver pre eshop

Zdravím

chcel by som sa opýtať na vaše skúsenosti s úvermi pre eshop. Máme kamennú predajnu a aj eshop, cez internet predáme cca 60 - 70% vecí

Žiadal som o uver v Tatrabanke a tam mi ho zamietli s tym ze nepodporuju takyto sposob podnikania.. vraj je to vysoké percento...

nezaujíma ich ze nam medzirocne narastol obrat o 450%.. potenciál nevidia žiadny..

tak ak ste boli niekto uspesnejsi v inej banke tak mi prosím dajte vediet.

vdaka všetkým
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja som tiez v tatrabanke... pokial podnikas menej ako 3roky tak o uvere je zbytocne sa tam bavit,... ak viacej a robis obraty tak nie je problem kreditka, alebo povolene precerpanie v tisicoch eur.

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    padro Pozri príspevok
    ja som tiez v tatrabanke... pokial podnikas menej ako 3roky tak o uvere je zbytocne sa tam bavit,... ak viacej a robis obraty tak nie je problem kreditka, alebo povolene precerpanie v tisicoch eur.
    no sro mame dva roky, predtym som bol ako FO ale v inej oblasti, ale vyjadrenie mam take ze je to bez moznosti prehodnotenia, takze to skusim inde

    vec sa ma ale tak ze tam nam na zaklade vykazov a danoveho priznania vysiel neaky limit, problem je len v tom ze predavame viac cez internet...
    takze nam ho nedaju v ziadne vyske a v ziadnej forme

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    no mne dali kreditku bez problemov ku podnikatelskemu uctu, s precerpanim im to nevyslo,.... zase ku osobnemu uctu mi dali precerpanie niekolko tisic eur,.. idem im hlavne o to aby sa tam tocili peniaze vobec nemusia zostat na ucte.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja mam dexiu a precerpanie mi vyslo velmi slusne. A ponukli mi aj uver. Ale je pravda, ze ucet tam mam uz 15-ty rok...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.