Zavrieť

Porady

Rhodos

Ahojte poradaci,

pred casom som pisala, ze sa nevieme rozhodnut, na aky grecky ostrov sa vydat....musim vam povedat, po druhykrat sme sa rozhodli pre Rhodos, ale tentokrat pre ine letovisko - Faliraki...hotel EVI***+. Prosim vas, bol tam niekto z vas?napiste mi dojmy....))
dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    Bola som na Rhodose pred 3 rokmi a bola to moja najúžasnejšia dovolenka.... jediný problém bol v tom, že sme si stihli pozrieť za pár dní celý ostrov a potom sme sa nudili (ešteže existuju animačné programy)... pri odchode z dovolenky som si povedala, že ak sa niekedy vrátim na Rhodos, tak už len do Faliraki ! Je to rušnejšia časť ostrova s úžasným nočným životom.... takže ste si vybrali dobre a myslím, že prežijete peknu dovolenku... Prajem šťastnu cestu

    Olgica je offline (nepripojený) Olgica

    Olgica
    Boli ste niekto na Rodose bez pasu iba na občiansky? V cestovke mi povedali, že pas nepotrebujem a známi hovoria, že pre istotu si ho mám vybaviť.

    Olgica je offline (nepripojený) Olgica

    Olgica
    Neviete, kde by som sa dopátrala o pravdepodobnosti počasia na Rodose cca od 15.7.-22.7.07??? Nejaký web..., graf...

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    aduliak Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    pred casom som pisala, ze sa nevieme rozhodnut, na aky grecky ostrov sa vydat....musim vam povedat, po druhykrat sme sa rozhodli pre Rhodos, ale tentokrat pre ine letovisko - Faliraki...hotel EVI***+. Prosim vas, bol tam niekto z vas?napiste mi dojmy....))
    dakujem...
    Tiež som bola na Rodose a navštívila som Faliraki. Tomuto mestu sa hovorí, že je to grécke Las Vegas - kvôli nočnému rušnému životu. Takže, ak ste takto založení, tak sa môžete len tešiť.

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Rodos je prekrásny, pripájam zopár fotiek z Rodosu a Faliraki. Rozhodne odporúčam výlet loďou na Lindos , nezabudni využiť Lindos-taxi k výstupu na Akropolu - skvelý zážitok.
    DSC00149.jpg  
    DSC00150.jpg  
    DSC00221.jpg  
    DSC00285.jpg  
    DSC00254.jpg  

    1/1

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Olgica Pozri príspevok
    Veď práve, na týžden som si našla niekoľko webov ale na viacej dní....???
    Počasie aby malo aj nejakú presnosť tak sa robí na max 10 dní dopredu takže si hoď mincou ako bude a je to rovnaké ako nejaká predpoveď.

    aduliak je offline (nepripojený) aduliak

    aduliak
    pocasie na Rhodose je jul-august podla domacich, co nam hovorili, ked sme tam boli pred dvomi rokmi 38 stupnov a nezaprsi a nezaprsi
    tento rok tam ideme znovu 20.-28.7. do ktoreho mesta a hotela ides Olgica?
    Na Rhodos stačí občiansky preukaz. To, že to nevedia cestovky je dosť smutné..... Ja osobne som takto cestovala pred 2 rokmi a tesne pred dovolenkou som zistila, že nemám platný pas. Na ministerstve zahraničých vecí mi povedali, že mi stačí občiansky preukaz ale nech si to ešte preverím na gréckej ambasáde. Ambasáda mi potvrdila to, že na občiansky môžem cestovať na všetky ostrovy (okrem Cypru).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.