Zavrieť

Porady

z TPP - dohoda ...

Zamestnávam zamestnancov podľa § 54 na dobu neurčitú, ale potrebujem urobiť zmeny. Je možné po uplynutí dohody s ÚPSVR a riadnom ukončení pracovného pomeru nanovo ich zamestnať, ale už iba na dohodu?

PS: § 54 je o štátnej dotácii na podporu zamestnania dlhodobo znevýhodnených mladých do 29 rokov
Naposledy upravil sobotienka.m : 05.02.14 at 03:29 Dôvod: proste...
veronikasad Zamestnanci s ukončením prac.pomeru (predpokladám že dohodou) súhlasia ?
sobotienka.m Myslím, že nebude problém dohodnúť sa s nimi na ukončení pracovného pomeru dohodou... Skôr ma trápi, či by som ich mohla zamestnať nanovo, ale s tým, že by sme uzatvorili Dohodu o pracovnej činnosti (z ekonomických dôvodov) Vieš..či náhodou nie sú špecifikované nejaké podmienky o prijímaní ľudí do práce na dohodu, či nemusia byť evidovaní na ÚP a podobne..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Ak už nebudeš mať žiadne povinnosti voči ÚP, tak nevidím dôvod, prečo by ste nemohli ukončiť PP dohodou a urobiť novú dohodu.
    Naposledy upravil mondes : 05.02.14 at 07:38
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka výpoveď dohodou???? a to je čo?
    mondes Opravila som, zle som sa vyjadrila.
    kopretinka ve´d toto....lebo potom majú v tom ľudia chaos.....
    sobotienka.m hoci aj dohodu o vyoknaní práce..áno?
    mondes áno
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.