Zavrieť

Porady

Otvorenie dokladov bim

Dostala som mailom doklad v dim, nejde mi otvoriť. Prosím Vás preto, ak viete, aký program k tomu potrebujem a či sa dá stiahnuť z netu. Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Kamaja Pozri príspevok
    Dostala som mailom doklad v dim, nejde mi otvoriť. Prosím Vás preto, ak viete, aký program k tomu potrebujem a či sa dá stiahnuť z netu. Veľmi pekne ďakujem.
    A čo by to malo byť; Textový súbor? Obrázok? Alebo niečo iné?

    V prvom rade sa skús spýtať odosielateľa, v čom to vytvoril. Pokiaľ je to súbor .bim, tak ten je spojený s projektami a tvorbou grafických návrhov s vizualizáciami. Prezrieť si ho môžeš pomocou aplikácie Envisioneer Express.

    Ak je to .dim, tak to je spojené so zálohovaním diskov.

    Kamaja je offline (nepripojený) Kamaja

    som 50-ročná pani Kamaja
    Pardoń, prepáčte mi to, je to súbor vo formáte IB.mdi. Je nejaký program? Kde si ho prevezmem?

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    čiste teoreticky by to mohol byť nejaký zvuk (MIDI-sequention Sound ) alebo dokument (Office Document Imaging File (Microsoft Corporation))
    http://filext.com/file-extension/mdi

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Kamaja Pozri príspevok
    Pardoń, prepáčte mi to, je to súbor vo formáte IB.mdi. Je nejaký program? Kde si ho prevezmem?
    TAk v tom prípade je to určite ten Microsoft office imaging document, ja s takými bežne pracujem. Je to niečo podobné ako dokument .pdf, len tento formát si vytvorila spoločnosť Microsoft a .pdf spoločnosť Acrobat.

    Ak chceš prehliadať ten mdi dokument, tak si nainštaluj túto jednoduchú free aplikáciu:

    http://mdi-view.software.informer.com/

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Ja mám tiež problém s otvorením oskenovaného obrázku , ktorý som obdržala mailom ako scan.jpg. Neviem ho otvoriť v žiadnom z dostupných programov , ktoré mám. Viete mi pomôcť ako by som to dokázala ešte otvoriť? Vopred vďaka

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    jpg otvoris standardne aj windows explorer.. infan view... ak ho nevies otvorit je otazne ci je ten subor v poriadku.. aku ma velkost?? mozno je poskodeny preto ti to nejde otvorit..

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    rozipovala si ho v pohode???? no co ti vypise pri otvoreni??? jpg otvoris aj v MALOVANI ktory je vo windows... start->vsetky programy->prislusenstvo->MALOVANIE

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Ak sa pokúšam otvoriť v skicári vypíše , že program skicár nevie prečítať tento súbor, toto nie je platný súbor bitovej mapy alebo jeho formát nie je podporovaný. A v ostatných programoch tiež , že nejde určiť typ alebo nepozná tento typ súboru.

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    no najskor je ten jpg poskodeny.. ak chce posli mi ho do mailu pozriem sa ti nanho.. teda ak tam nemas nieco co by som nemal vidiet

    alebo skus All Media Fixer Pro 9.08 je to nastroj na opravu jpg

    http://www.realconvert.com/
    Naposledy upravil marco2233 : 12.09.09 at 20:12

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.