Zavrieť

Porady

teplovzdušný krb návrh

Kto má záľubu v kreslení a skúsil by mi pomôcť s návrhom teplovzdušného krbu /s vložkou/. Mám ho postavený ale chcel by som ho prepracovať do modernejšieho štýlu. Len je komplikované riešenie umiestnenia po dohode pošlem na mail foto alebo nákres.
Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Nemusíš zadávať duplicitné témy,ak ti nikto neodpovie. Duplicity som Ti zmazala, pokračuj prosím v tejto téme.

frenk33 je offline (nepripojený) frenk33

frenk33
TomasHC Pozri príspevok
Napriklad

Gúgel nepoznas?

Jasné poznám čo by nie ale posielam ako to mám teraz
Je to okolo schodišťa tvaru L pod ktorým je špajza.
Najlepšie keď záujemcovi pošlem potom mailom foto
[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Simona%20Szaszova/Plocha/krb.JPG[/IMG]vložka nie je rovná

ciners je offline (nepripojený) ciners

ciners
Vzdy ked citam takuto temu sa musim smiat. Kto mi pomoze nakreslit? A vy by ste pomohli druhemu cosi z vasho know-how?
Ked sa tu objavi kreslic, zijuci z luftu,co rad pomozem, nech mi napise SS, rad mu dam robotu. Mozno aj najest dostane

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

TomasHC
frenk33 Pozri príspevok
Počuvaj ma ty pako neviem načo vôbec reaguješ a čo tu robíš keď nechceš nikomu pomôcť a len tu mať múdre reči o charite. tu nie je inzercia ak si hľadáš kšef. Si nejaký múdri ako keby si sa ty nikdy neinšpiroval niekym iným.
Dalsi arogantny chrapun (Ty, nie ciners). Poslal som Ti link na inspiracie, tak sa inspiruj...

treborztv je offline (nepripojený) treborztv

treborztv
frenk33 Pozri príspevok
Počuvaj ma ty pako neviem načo vôbec reaguješ a čo tu robíš keď nechceš nikomu pomôcť a len tu mať múdre reči o charite. tu nie je inzercia ak si hľadáš kšef. Si nejaký múdri ako keby si sa ty nikdy neinšpiroval niekym iným.
Ciners tu pomohol uz mnohym ludom. Ty tu dojdes zalozis si temu a ak reakcie niesu podla tvojich predstav zacnes sa tu osocovat a nadavat? No pako tu bude asi niekto iny.

day je offline (nepripojený) day

day
kamarat ciners sa zriekol mojho projektu a to z dovodu, citujem "na poradu chodim radit, nie zhanat eura"

a to nehovorim o 50tich Eurach

inspiracie, ulozis link na pevny disk, nadavas, takto sa rada nezhana

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.