Zavrieť

Porady

Dá sa ešte dobre nakúpiť v Krosne?

Dlhšie sme tam neboli na nákupy, tak sa chcem informovať, či sa dá a kde nakúpiť, či už oblečenie, obuv a pod. pre ženu (oblečenie do práce, sukne, blúzky, kostýmy), deti (od hlavy po päty). Treba meniť eurá na zloty alebo berú aj eurá?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Tiež som bol dávnejšie.

    ALE

    Záleží predsa od toho, čo očakávaš pod pojmom " dobre ". Nie každý má rovnaký vkus a nie každý je ochotný cálovať. Jednému vyhovuje aj výber a aj ceny, no druhému nemusia.

    Ale šak sa pozri http://www.bazarkrosno.pl/index.php?go=kontakt&lang=sk

    Eurá (myslím) nie sú problém a keby aj, tak sú tam (bolo) viac zmenárni, kde urobíš čenč.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Moja suseda chodi kazdy tyzden pomaly, aj na potraviny. Ja nechodim, tak len sprostredkovane.

    Oblecenie lacnejsie len na trhu, co su vlastne cinske obchody u nas. Nieco u nas aj lacnejsie. Turecky tovar je uz drahsi a ten je v kamennych obchodoch. Vsetko samozrejme bez dokladu.
    Platit mozes aj eurami.

    Pripocitaj k tomu benzin a potom uvaz, ci sa ti oplati.

    Ja radsej kupujem tu, mozem v klude vyskusat, mam doklad a ked je akcia, ci vypredaj, mam to za dobru cenu. Avsak ja cinske nenosim Tak cenu na Slovensku a tam porovnat neviem.

    Dá sa ešte dobre nakúpiť v Krosne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.