Zavrieť

Porady

kde sa da vysetrit genetické alely

Dobry den,
mam geneticku chorobu svalovu dystrofiu. S priatelom by sme chcely dietatko v buducnosti, ale chceme si byt isty, ze to dietatko po mne nezdedi. Pocula som, ze to dost zalezi aj na partnerovi, ake ma alely, ale nevieme kde sa to da vysetrit. Boli sme aj u geneticky, ale vyditelne nechce aby sme mali dieta, tak sa robila, ze nevie o co nam ide a co vlastne od nej chceme. Neviete mi poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    ahoj, takto, neviem či to robia aj vtedy ked ešte nie si tehotná, ale ked budeš tehotná, tak to robia na Kramároch na genetickom oddelení pri poliklinike. Stačí ked povieš ženskému lekárovi, že chceš aby Vás poslal na vyšetrenie. alebo sa informuj rovno na tom genetickom, či to robia aj vtedy ked ešte nie si tehotná.
    teraz ma napadlo, že to asi robia až ked budeš tehotná, lebo to vyšetrujú plodovú vodu. aspoň sestre to robili až ked bola tehotná
    sa to volá oddelenie klinickej genetiky t.č. na Kramáre 02/59541111 to je asi ústredňa

    veľa šťastia
    Naposledy upravil Barbara : 20.12.07 at 13:44 Dôvod: doplnenie

    kde sa da vysetrit genetické alely

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.