Zavrieť

Porady

Ovčie kiahne

Dobrý deň, chcem sa spýtať, dňa 7.11-pondelok som bola cca pol dňa v kontakte s dieťaťom u ktorého sa ten istý týždeň vo štvrtok objavili Ovčie kiahne. Nakoľko som v 21 týždni a 3dni tehotenstva a Ovčie kiahne som ešte ani ako dieťa nemala, sa pýtam či to môže mať na mňa nejaký účinok?
Obávam sa o zdravie babatka a o svoje zdravie. Ak by som teraz dostala Ovčie kiahne čo to môže pre moje dieťa znamenať? Moc Vám ďakujem,Adusska
Naposledy upravil Dav : 17.11.11 at 16:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..

    no najlepšie by bolo ísť k svojmu lekárovi a povedať mu to...lebo tu môžeš dostať len radu-ale myslím, že táto je najlepšia..

    Anka219 je offline (nepripojený) Anka219

    Anka219
    Áno fakt je najlepšie ísť k lekárovi, lebo ak prekonáš v tehotenstve ovčie kiahne, môže to ublížiť bábätku. Dokonca sa neodporúča ani ak už žena prekonala ovčie kiahne a je tehotná,aby bola v kontakte s takto chorým. Aj ja som bola tehotná, keď moja prvá dcéra dostala kiahne, len ja som už bola asi v siedmom mesiaci a ja som kiahne prekonala už v detstve, tak to dobre dopadlo... Ale pri takom kontakte ako uvádzaš, je malá pravdepodobnosť, že by si sa nakazila. Bude to ok, neboj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.