Zavrieť

Porady

IP adresa

Niekto mi chodí na email z adries začínajúcich 95.103.45...resp 95.103.50...resp. 95.103.70...Neviete nejaké bližšie informácie o týchto adresách ? Vďaka .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kargo je offline (nepripojený) kargo

    technický typ kargo
    Asi pred mesiacom som menil heslo: 10 písmen , z toho polovicu z veľkých, slovo nemá nijaký význam. Internet mám od nich.

    kargo je offline (nepripojený) kargo

    technický typ kargo
    Nemení sa z nejakých (technických) príčin moja adresa a vlastne sú to moje návštevy ?

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    menit sa moze, aj sama od seba alebo napr pri restarte routera (teda aj kazdom odpojeny od elektriny),
    ci su to tvoje adresy si uz musis odsledovat sam

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    kargo Pozri príspevok
    Nemení sa z nejakých (technických) príčin moja adresa a vlastne sú to moje návštevy ?
    pokial nevypinas modem, tak sa ti IP nemeni, ale ak ho vypnes, tak po zapnuti mas novu IP (zavisi to ale od providera u telekomu to tak je)
    Charon Ak nemáš zaplatenú statickú IP adresu, tak ako napísal Fero11 po každom vypnutí modemu sa Ti IP adresa zmení. Podľa mňa Ti nik nenabúral schránku, ale Tvoja IP sa zmenila. Podozrenie by som nadobudol, ak by to nebol Tvoj provider.
    Charon Tvoj provider = IP adresa čo sa Ti zjavuje by bola od niekoho iného

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Však si pozri aj časy kedy bol prihlásený niekto iný. Ak máš v počítači keylogera tak ti nepômože meniť heslo. Pravdepodobnosť, že ti niekto cudzí chodí do mailu je malá, samozrejme ak nie si nejaká celebrita , či politik.
    Ak ťa sleduje partner, tak máš malú šancu tomu zabrániť.
    No zvyčajne je to len paranoja, či stihomania.
    To, že si paranoidný ešte neznamená že ťa nesledujú. To že tvoje údaje nie sú významné dnes, neznamená, že nebudú významné zajtra.

    mafia10 je offline (nepripojený) mafia10

    mafia10
    IP sa ti meni, Tcom nemas staticku IP...samoyrejme len ak vzpnes router, resp ho restartujes...takze to su pravdepodobne tvoje prihlasenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.