Zavrieť

Porady

Superstar: Kto vypadne? (19.2.-25.2.)

Anketa: Kto podľa Vás vypadne ako další?

Počet hlasujúcich
58. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Martina Šindlerová

    0 0%
  • Tomáš Bezdeda

    0 0%
  • Miro Jaroš

    20 34.48%
  • Robo Mikla

    31 53.45%
  • Zdenka Predná

    4 6.90%
  • Katka Koščová

    0 0%
  • Samo Tomeček

    3 5.17%
Kto podľa Vás vypadne ako další??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    jednoznačne by mal vypadnúť mikla. ale ja mám ten pocit, že ho tam držia tie "krčmové" typy. že mu všetci posielajú hlasy.

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Skôr "zbožné želanie" ako predpoklad:Mikla. Ale musím uznať, že pokiaľ ide o show, bol naposledy s tou erotiko-exotikou dobrý. Sadlo mu to ako "riť na šerbeľ" . Ba dokonca sa mi celkom pozdával aj Jaroš, hoci sú obaja moji horúci favoriti na odchod - ten zvyšok by som nechala ako kolektívnu SR-Superstar :p Myslíte, že sa to SMS hlasovanie dá dáko ovplyvniť? - myslím tým nejakého Veľkého Brata, ktorý si s nami robí čo chce

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Ak mám povedať pravdu, tak Mikla ma dosť v sobotu prekvapil. Naozaj to bolo jeho najlepšie vystúpenie. Ja stále typujem, že vypadne Jaroš (už som jak ten Habera, ten ho stále tiež tipuje), ale drží sa tam. Tak uvidíme. Ale teraz v sobotu nastal naozaj veľký zvrat v súťaži a som spokojná.
    a Martina je perfektná, k tomu naozaj niet čo dodať...

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    CAUTE,

    myslím si, že Jaroš nevypadne už len preto, že ho Habera stale doddžubáva. Poniektorí mu pošlú SMS už len z ľútosti.
    Mne sa minulé kolo nepozdávala Zdenka. Tak ako som si minulé kolo tipla Končeka, tak teraz tipujem Zdenku. Dufam, že na tom niečo zarobím, chi-chi, tak ako minulé kolo. Robili sme si v práci anketu.
    Mikla podľa mňa nevypadne. Má hlas vyslovene na rockové pesničky, zvládne to.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Jáááj lidičky.. tak to som aj ja strašne zvedavá, kto tentokrát poletí. Naši zlatí adepti Jaroš a Mikla sa tam nejak držia zubami nechtami... tak veru neviem...

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Ja si nemôžem pomôcť, ale Jaroš spieva tak nejako "nudne". Mikla aj keď nespieva aspoň zabáva.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Všetko sa dá ovplyvniť, ale tu sa spočítavajú výsledky od dvoch operátorov, takže pochybujem, že by sa dal s istotou ovplyvniť výsledok.
    S tým utajovaním počtu SMS pre jednotlivých súťažiacich = to je len snaha maximalizovať zisk.
    Martina má fantastický hlas, povedal by som až pridobrý na amatersku súťaž.
    Katka a Zdenka sú "živšie", erotickejšie .
    Naposledy upravil bodliak : 21.02.05 at 08:46

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.