Zavrieť

Porady

Dynamická podložka Plus Sissel na stoličku k PC

Som tu len krátko, ale kedze vidim(alebo skor predpokladam), ze vo vacsine vsetci "vysedavame" cele dni za PC - som uctovnik zivnostnik - odporucam vsetkym na sedenie z mojho pohladu "maly zazrak":-) Kupila som si ju na nete pohodlne z domu a mala som ju uz o 3 dni doma....A odvtedy sa bez nej doslova nikam nesadnem. Mam ju asi mesiac a moj chrbatik je z nej nadseny, prestal ma boliet. No zo zaciatku som mala trosku akoby svalovku - ja nie som velmi na cvicenie a podobne neprijemnosti, hm...ale teraz mi uz len pomaha. Chvilku si na nej sedim aktívne(konecne som fyzicky aktivna a nenamaham sa:-), som hrozna, viem.... - vraj tak ako na fitlopte, lebo je to take nestabilne, stale sa hybem a potom, ked uz ma to nebavi, tak si ju otocim na druhu stranu a to je zase take pohodlne a prijemne, moj chrbtik je rovny, nedovoli sa mu hrbit a ja nemusim sa stale sledovat, ako sedim.

Splna vsetko potrebne za myslim ze prijatelnu cenu - prakticke - da to to vyuzit doma aj v praci(kamaratka robi na recepcii, nosi si to do prace - robi 12 hod. a vyuziva to aj doma, hlavne pri PC), ma to jednoznacne ucinny vysledny efekt, kvalitny material (prijemna akokeby guma,ale taka ina,taka pevna a nesmyklava, je to plnene vzduchom), posluzi to vela rokov, si myslim - to su moje dojmy a osobna skusenost. (inak je tam kopec dobrych veci, ale postupne, lebo neda sa vsetko naraz, su trosku nakladnejsie, ale je to kvalita a myslim si, ze zdravie mame iba jedno)

Nemozem tu dat uplny nazov stranky, nakolko nemam dostatocny pocet prispevkov, ale ked si date v google. sk vyhladavat dynamicku podlozku Plus Sissel, tak Vam ju zobrazi hned. Neuplny nazov stranky je pomocky.sk.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dynamická podložka Plus Sissel na stoličku k PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.