Zavrieť

Porady

skúsenosť s poistením dokladov v SLSP cez Cardif

nazdar borci

mám dotaz hlavne na ľudí, ktorí majú účet v Slovenskej sporiteľni. Včera mi volala baba zo SLSP, že je možnosť si za necelých 40 € ročne poistiť cez SLSP v poisťovni Cardif osobné veci (OP, VP, platobné karty, NB a pod.). Cez toto poistenie sa vraj preplácajú náklady na obstaranie nových dokladov (VP, OP, platobné karty a pod.)

Zaujíma ma skúsenosť poraďákov, či si to niekto dal a či v prípade, ak došlo k nejakej krádeži dokladov a pod. či dostal dotyčný človek cez Cardif preplatené náklady.
ivka70 Kolko mas tych dokladov a ako casto stracas doklady, aby sa hodnota ich znovuobstarania aspon vyrovnala rocnemu poisteniu?
Martuk ivuš, asi ako každý - OP, VP, kartička poistenca, platobná karta a zopár blbostí v peňaženke.Zatiaľ som chvalabohu nestratil žiadny doklad, dávam si na to bacha, ale náhoda je blbec. Preto sa pýtam informačne na skúsenosti s týmto poistením. Samozrejme som žiadnu zmluvu neuzavrel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    skúsenosť s poistením dokladov v SLSP cez Cardif

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.