Zavrieť

Porady

Ubytovanie Taliansko

Prosím Vás, neviete mi náhodou poradiť ako je s ubytovaním na súkromí v Taliansku v blízkosti jazera Lago di Garda, alebo niekde v okolí Verony? Či sa dá zohnať na mieste tak ako ponúkajú v Chorvátsku, alebo je potrebná rezervácia vopred?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    skús sa infromovať v cestovkách či to chcete ísť sami?

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    poznáte niekto mestečko Catolica v Taliansku - / viete odporučiť ubytko? /

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    moja kamarátka robí v cestovke ktorá sa zaoberá iba talianskom. ak chcete vypýtam kontakt.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    pasuliatko Pozri príspevok
    moja kamarátka robí v cestovke ktorá sa zaoberá iba talianskom. ak chcete vypýtam kontakt.
    Naozaj mas taky kontakt? ja by som ta poprosila, ci by si sa nespytala na severne Tal. Benatsko a pod., ubytovanie vo vilke, apartmane hned na pieskovej plazi so psikom. Bola by som velmi vdacna.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    mám na mysli osobné skúsenosti - s ubytovaním, stravovaním ap

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    pasuliatko Pozri príspevok
    skús sa infromovať v cestovkách či to chcete ísť sami?
    Chceme ísť sami len tak na pár dní. V cestovke mi nevedeli povedať, len ak by sme si kúpili zájazd od nich.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    My sme chodili doteraz do Talianska bez rezervacie. Nie do tych destinacii, co spominate, ale vzdy sme zohnali a bol velky vyber. Su tam tie" reise kancelarie", kde staci prist a oni vam najdu podla vasich predstav. Len nie v auguste, taliani maju vsetci dovolenky a hotova sodoma-gomora.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Marta V Pozri príspevok
    Práve toho sa obávam, chceme ísť 8. 8.
    Tak to urcite rezervovat, to by ste moc riskovali.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    alaya1 Pozri príspevok
    Naozaj mas taky kontakt? ja by som ta poprosila, ci by si sa nespytala na severne Tal. Benatsko a pod., ubytovanie vo vilke, apartmane hned na pieskovej plazi so psikom. Bola by som velmi vdacna.
    dobre vypýtam web adresu lebo ona pracuje v KE a na ich stránke sa treba infromovať

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Aha, tak poznam tu cestovku, su len na Taliansko. No maju obsirny katalog, nechce sa mi to studovat, myslela som, ze ti poskytne konkretny typ, aj tak to bude aktualne az v sept.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    wegamizi Pozri príspevok
    Len nie v auguste, taliani maju vsetci dovolenky a hotova sodoma-gomora.

    Treba dať pozor aj na ceny, pretože v auguste môžu byť až dvojnásobne zvýšené.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.