Zavrieť

Porady

Koľko za doučovanie?

Dobrý deň! Cez prázdniny idem doučovať študentku na opravné praktické maturitné skúšky ( účtovníctvo, ekonomika ). Chcela by som sa opýtať koľko pýtať za doučovanie za 1 hodinu ( 45 min, 60 min.? ). Aspoň približne... Budem takto za peniaze doučovať prvýkrát, tak nemám predstavu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Kámoška doučuje nemčinu. Berie 10€ od "občaschodiacich" , od pravidelne chodiacich berie 7€.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Znamena lokalita kvalitu vyucby? Ak to ovladas, trufas si a mas na to, nepodcenuj sa... Ty musis vediet ake mas kvality... Aby bol vysledok.

    My platime 10 eur / os. na 90minut anglictiny, a to sme tam styria.
    Tak si to prepocitaj.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Nasej dcere platili zaciatkom 90-tych rokov za oducovanie anglictiny 150 Sk za hodinu. Myslim, ze 7 Eur v dnesnej dobe nie je vela.

    csuvto je offline (nepripojený) csuvto

    csuvto
    Ja som brala pred rokom 3€/ 60 min. angličtiny, doučovala som dvojičky (jeden z nich dyslektik) aj to sa im zdalo asi veľa.

    Vypýtaj si hned na zaciatku viacej, lebo potom je to blbé zvyšovať.
    Tých 5€ /45 min. je akurat.
    Mám skusenosť, že 45 minut je lepsích ako hodina, decká sa aj tak nedokážu sustrediť.

    JTOMA je offline (nepripojený) JTOMA

    JTOMA
    Prepáčte, ale tu je vidieť, že žiaľ nevieme predávať svoju prácu. Porovnali ste si niekedy koľko zaplatíte za podstatne menej kvalifikovanú prácu niekomu inému ? Napr.opravárovi automatickej práčky, a pod. Skúste a zistíte z akého lacného kraja ste, či už bývate v Bratislave alebo kdekoľvek inde. Ak ste učitelia predmetov, ktoré idete doučovať odpadá Vám síce povinnosť pripraviť sa na hodinu, lebo to iste robíte v hlavnom zamestnaní. Ak ste praktik - musíte to urobiť a Vaša hodina už má nie 60 ale 120 minút a 7 EUR/hod., je už len 3,50 - navyše s rizikom, že ak maturita nedopadne podľa predstáv, tak ste nenaučili. A to nehovorím o tom, že našinec to ešte aj zdaní - lebo to máme v povahe. Osobne si myslím, že tých 7 EUR/hodina je veľmi priateľská cena.

    matqo je offline (nepripojený) matqo

    matqo
    spôsobov doučovania je dnes už viacero. napríklad ponúkajú online doučovanie za 25 eur na celý školský rok zo štyroch predmetov naraz (anglický jazyk, slovenský jazyk, matematika, informatika)

    Koľko za doučovanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.