Zavrieť

Porady

vvbrand com vs ine

objednavala som so stranky alibaba.com, clekom som spokojna aj s komunikaciou aj s celym procesom objednavania, je to celkom prehladne.
nasla som stranku vvbrand.com , zda sa mi divny sposob objednavania, ze si musim najprv stiahnut formular a potom ho vyplneni odoslat na nejaky mail, nevidim tam nikde ani cenu za dopravu...poznate tu stranku? da sa tomu verit?
a este jedna vec, veci na ten stranke su znackove...ako zistim, ci su to falzifikaty? resp mozem ich na slovensku predavat bez nejakej hrozby na nejakom eshope?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    paulite je offline (nepripojený) paulite

    paulite
    odpoviem si zatial sama
    komunikacia s nimi je fajn, do hodiny mi odpisali na moje dve spravy, na stranke maju vsetko kopie, ziadne originaly...je to trestne u nas predavat? nemyslim nic vo velkom, napr par kuskov na nejakom bazare alebo tak...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    paulite Pozri príspevok
    odpoviem si zatial sama
    komunikacia s nimi je fajn, do hodiny mi odpisali na moje dve spravy, na stranke maju vsetko kopie, ziadne originaly...je to trestne u nas predavat? nemyslim nic vo velkom, napr par kuskov na nejakom bazare alebo tak...
    je tu viacero tem, staci pouzit vyhladavac

    len tak namatkovo :
    http://www.porada.sk/t154573-predaj-...hop-na-sr.html

    paulite je offline (nepripojený) paulite

    paulite
    mna by este zaujimalo par veci...ked si objednam par veci na vlastnu potrebu takychto replik, tak ak to na colnici zistia, tak co mi mozu?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    paulite Pozri príspevok
    mna by este zaujimalo par veci...ked si objednam par veci na vlastnu potrebu takychto replik, tak ak to na colnici zistia, tak co mi mozu?
    Ak to colnici zistia, tak zasielku zadrzia. Prides o prachy

    http://www.porada.sk/t152986-znackov...tra-lacno.html

    paulite je offline (nepripojený) paulite

    paulite
    mne sa ta stranka nezda, komunikuju ale v pohode...platit sa da cez western union a este nejake HBSC alebo co...davam od toho radsej ruky prec, aj ked veci maju paradne...

    marek1010 je offline (nepripojený) marek1010

    marek1010
    ahoj chcem sa ta spytat objednavala si nakonic s tade a dosiel ti balik?lebo aj ja rozmyslam nad objednavkou ale neviem ci to neni spam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.