Zavrieť

Porady

Poraďte autoalarm

Poraďte slušný autoalarm a dobrú firmu na jeho montáž v Bratislave alebo v najbližšom okolí. Asi tak do 300 € včítane montáže.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Ja mám pocit, že ak ti auto budú chcieť ukradnúť, tak sa tak stane, či tam alarm bude alebo nie, dokonca poznám aj taký prípad, že ukradli auto s Lo Jackom- najprv ho našli a druhý raz už nie.
    Moja svokra si napr. dala spraviť ten vypínač - aby nenaštartovali - oficiálny žiadny garážisti a auto sa nevedelo spamätať a robilo "divy" na križovatke pri teplom motore zhaslo a až keď vychladol motor - naštartovalo- ani v origin. servise nevedeli nič pomôcť. Keď si to dala odstrániť- tiež za nie malé peniaze- už to nerobí
    Nuž ale nehovorím, určite sú aj spokojní.

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    ja ti poradím Zederlock, je to výborná vec, auto ti rozhodne neukradnú, jedine leda s odťahovákom ,/ je zablokované kormidlo/ aj my to máme , nie je to vôbec drahá vec, a je to rozhodne lepšie od všetkých alarmov, ešte som nepočula, že by boli ukradli auto s tým zederom

    http://www.zederlock.sk/?gclid=CLH-_...FQkEZgod03JZtw

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Barbara Pozri príspevok
    ja ti poradím Zederlock, je to výborná vec, auto ti rozhodne neukradnú, jedine leda s odťahovákom ,/ je zablokované kormidlo/ aj my to máme , nie je to vôbec drahá vec, a je to rozhodne lepšie od všetkých alarmov, ešte som nepočula, že by boli ukradli auto s tým zederom

    http://www.zederlock.sk/?gclid=CLH-_...FQkEZgod03JZtw
    Barbarka, nesúhlasím s tebou,najma so slovíčkami- "auto ti rozhodne neukradnú"- myslím, že je to zavádzajúca veta- na 100% isté nieje nič a vlastne ja tvrdím opak- taký stredne znalý zlodej áut nemá problém odstrániť žiadne zabezpečenie- takže rozhodne to určite nebude...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Barbara Pozri príspevok
    ja ti poradím Zederlock, je to výborná vec, auto ti rozhodne neukradnú, jedine leda s odťahovákom ,/ je zablokované kormidlo/ aj my to máme , nie je to vôbec drahá vec, a je to rozhodne lepšie od všetkých alarmov, ešte som nepočula, že by boli ukradli auto s tým zederom

    http://www.zederlock.sk/?gclid=CLH-_...FQkEZgod03JZtw
    Ja som už počul...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Bionda Pozri príspevok
    Ja mám pocit, že ak ti auto budú chcieť ukradnúť, tak sa tak stane, či tam alarm bude alebo nie, dokonca poznám aj taký prípad, že ukradli auto s Lo Jackom- najprv ho našli a druhý raz už nie.
    Moja svokra si napr. dala spraviť ten vypínač - aby nenaštartovali - oficiálny žiadny garážisti a auto sa nevedelo spamätať a robilo "divy" na križovatke pri teplom motore zhaslo a až keď vychladol motor - naštartovalo- ani v origin. servise nevedeli nič pomôcť. Keď si to dala odstrániť- tiež za nie malé peniaze- už to nerobí
    Nuž ale nehovorím, určite sú aj spokojní.
    s týmto názorom úplne súhlasím...

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Barbarka, nesúhlasím s tebou,najma so slovíčkami- "auto ti rozhodne neukradnú"- myslím, že je to zavádzajúca veta- na 100% isté nieje nič a vlastne ja tvrdím opak- taký stredne znalý zlodej áut nemá problém odstrániť žiadne zabezpečenie- takže rozhodne to určite nebude...


    Stanko si nedočítal môj príspevok dokonca, lebo by si si všimol, že som aj to písala, že jedine " odťahovákom " by zobrali to auto. neviem či máš o tom prehľad ako ten zámok tam montujú, či si videl to video, ale pochybujem, že by nejaký zlodej mal toľko času, aby rozmontoval celý predok auta, aby sa dostal k tomu zámku pod tým volantom.
    a stojím si za tým, že by to auto neukradli, keď ty vieš dokázať, že také auto s tým zederom ukradli, tak sem s tým ale vlastne si písal, že si o tom "počul" - takže to nemusí byť pravda.

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Barbarka, nesúhlasím s tebou,najma so slovíčkami- "auto ti rozhodne neukradnú"- myslím, že je to zavádzajúca veta- na 100% isté nieje nič a vlastne ja tvrdím opak- taký stredne znalý zlodej áut nemá problém odstrániť žiadne zabezpečenie- takže rozhodne to určite nebude...
    v tomto pripade suhlasim s Barbarou, t.j. auto s tym systemom mozu ukradnut len tak, ze ho nalozia a odvezu. taktiez musim dat zapravdu aj tebe, ze znaly zlodej aut nema problem odstranit ziadne zabezpecenie, ale vsetko je len otazkou casu, v tom pripade by musel prist s riadiacou tycou, vybrat zeder a vlozit novu riadiacu tyc co je robota na par hodin v servise a nie niekde v noci po tme . skuseny zlodej ked za par minut nevie odist s autom tak ho radsej necha tak a a vezme ine...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.