Zavrieť

Porady

výmena tovaru

Kúpila som priateľovi tričko, ktoré mu je bohužiaľ malé a chystám sa ho ísť do obchodu vymeniť, resp. vrátiť. Vie niekto poradiť akú dlhú dobu na vrátenie (výmenu) mám?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Barbora.B je offline (nepripojený) Barbora.B

    Barbora.B
    Tak to je skutočne individuálne. Niekde vezmú, respl vymenia tovar naspäť do 3 mesiacov, inde maximálne do 1 týždňa a v niektorých obchodoch neberú tovar naspäť vôbec - posudzujú len reklamáciu. Takže záleží od toho kde bolo to tričko kúpené.

    bz5 je offline (nepripojený) bz5

    bz5
    Ja som sa pýtala, či môžem v prípade, že bude malé prísť ho vrátiť, povedali, že áno....len už je od toho týždeň preč a nejako sa k tomu nemôžem dostať, tak aby som neprešvihla nejakú stanovenú dobu...

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    pokial to tricko len skusal a bude zabalene, myslim ze ti ho vymenia aj po tyzdni, vsak ho vlastne z vady nereklamujes, no ak nebudu mat vacsie cisla, korunky ti asi nevratia, skor vymenis tovar za tovar

    bz5 je offline (nepripojený) bz5

    bz5
    Mám bloček o zaplatení a na tricku je neotrhnutý štítok...Hadam budem mať šťastie .

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    bz5
    Mám bloček o zaplatení a na tricku je neotrhnutý štítok...Hadam budem mať šťastie .
    Tak ako dopadla výmena? Dozvieme sa o praktickej skúsenosti aj my zvedavci?

    sasha2 je offline (nepripojený) sasha2

    sasha2
    tiez by som sa rada spytala. ak pride zakaznik do bochodu kupi nohavice povieme mu ak by to bolo male vymenime mu to za iny tovar v tej hodnote on povie dobre a nakoniec vola ze je to male a ze on chce take nohavice a ak nie su tak chce vratit peniaze ze on ma na to pravo? môzem sa niecim ohradit alebo podla zakona mu musim vratit peniaze?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.