Zavrieť

Porady

Chybova hlaska vo Win XP

HOTKEY KEYBOARD

Access violation at adress 7C910F29. Read of address 00000000.

Mal som bezsnurovu mysku a klavesnicu Chicony. Po case sa myska porucala a tak som po konzulataciach s predavacmi v obchodoch s PC kupil novu bezsnurovu mysku Logitech a staru odpojil (vybral baterky)
No ale teraz niekedy ano niekedy nie sa na obrazovke ukazuju vyssie uvedene hlasky. aj niekolko desiatok. Zatial som si nevsimol nejake problemi s pracou pocitaca, dokonca ked mam otvoreny FF tak tie hlasky vidim az po jeho zavreti, ale zaujimalo by ma v com je problem a ci sa da odstranit.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    no nie, bol som informovany, ze to win XP rozpozna automaticky po zapojeni - "plug and play" - do USB portu sa strka taky maly ..... vyzera to ako usb kluc a z neho sa stahuju ovladase a instaluju sa.
    takze tadial asi nie.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    Skus si dať správcu zariadení a vyhoď od tiaľ tú pôvodnú myš, mohlo by to pomôcť, v najhoršom prípade ak ti tie hlášky budú veľmi vadiť preinštaluj windows

    Chybova hlaska vo Win XP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.