Zavrieť

Porady

Kreditový príplatok

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či môžem dať učiteľovi kreditový príplatok, ak je u nás zamestnaný na kratší pracovný čas (2 hodiny týždenne) a okrem nás má uzatvorený PP a tam taktiež berie kreditový príplatok. (Len chcem vedieť, či je možné, aby kreditový prípatok poberal u dvoch zamestnávateľoch). Ďakujem za odpovede....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    andree77 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či môžem dať učiteľovi kreditový príplatok, ak je u nás zamestnaný na kratší pracovný čas (2 hodiny týždenne) a okrem nás má uzatvorený PP a tam taktiež berie kreditový príplatok. (Len chcem vedieť, či je možné, aby kreditový prípatok poberal u dvoch zamestnávateľoch). Ďakujem za odpovede....
    Ak máte so zamestnancom zmluvu, budete mu kreditový príplatok krátiť podľa miery kratšieho prac. času. Pozrite Zákon o odmeňovaní 553/2003, §27 ods.1. Nekráti sa len príplatok za triednictvo.
    Kreditový príplatok teda môže zamestnanec poberať u oboch zamestnávateľov, ale vždy len alikvotnú časť prislúchajúcu jeho úväzku, resp. pracovnému času.

    babkamaja je offline (nepripojený) babkamaja

    babkamaja
    Nie, netreba o nič žiadať, veď jej nebudete vyplácať žiadnu zložku platu.

    1gabika1 je offline (nepripojený) 1gabika1

    1gabika1
    Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať ako je to s priznaným kreditovým príplatkom, keď išla zamestnankyňa na MD? Je potrebné, aby si ona požiadala o nejaké prerušenie vyplácania alebo niečo podobné?

    1gabika1 je offline (nepripojený) 1gabika1

    1gabika1
    dakujem pekne za odpoveď a ešte by som sa chcela opýtať ako je to teraz z priznávaním kreditového príplatku, kedy môže riaditeľ školy prideliť kredity? A ešte jedna otázka, keď mi zamestnankyňa doniesla osvedčenie o získanom vzdelaní s celoštátnou platnosťou za aktivitu: Jazyková príprava kvalifikovaných učiteľom I.stupňa na úroveň A2 SERR môže mať za to priznané kredity a ak áno tak koľko???

    Vebi34 je offline (nepripojený) Vebi34

    Vebi34
    Kredity za Jazykovúprípravu kvalifikovaných učiteľov I.st. získajú učitelia až po ukončení celého vzdelávania, čiže dosiahnu úrovaň B2. Kredity nebudete prideľovať Vy, ale ich získajú cez ŠPÚ tak ako aj certifikát o ukončení vzdelávania.

    Kreditový príplatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.